TCDD Personel Alımı Yapacak

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

TCDD Personel Alımı Yapacak
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü boş kontenjanların doldurulması için her sne personel alımı yapmaktadır. Türkiye İş Kurumu ile de anlaşma yapan TCDD eski hükümlü personel alımı da yapmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü alım yapacağı boş kontenjanları tespit ettikten sonra bildiri yayınlamakta ve alınacak olan pozisyonlar Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığı tarafından kamuoyuna duyurulmaktadır.

Kimler Alınacak

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü personel alımı yapacak. Peki kimler alınacak;
Yayınlanan bildiriye göre Aydın ili için TCDD bir eski hüküm yemiş personel, Afyonkarahisar ili için bir engelli personel, Kars ili için bir engelli personel ve Konya ili için 2 personel alımı yapacak. Yayınlanan bildirilere göre TCDD toplamda 5 personel alımı yapacak. 

Eski hüküm yemiş personel alımında adayın Cumhuriyet Savcılığından eski hüküm yediğine dair belgesi bulunması gerekmektedir. Adaylar askerlikleri hakkında da belgeler sunmalıdır. Tüm pozisyonlar için adaylardan öğrenim belgeleri ve ikametgah adresleri istenmekte olup engelli personellerin engelli olduklarına dair belgeyi de sunmaları gerekmektedir.

Alınacak olan her pozisyon için farklı nitelikler ve farklı okulların istenilen bölümlerinden mezun olunması gerekmektedir. Sizde bu kadrolar için başvuru yapmak, detayları öğrenmek ve nitelikler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan resmi bildirileri inceleyebilirsiniz.

Resmi Bildiri - 1
Resmi Bildiri - 2

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2016, 15:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cawlax
Cawlax - 5 yıl Önce

İlla birini mi picaklayacazise girmek için tobe tobe

Erdogan ozturk
Erdogan ozturk - 5 yıl Önce

Sürekli ve güvenilir is arıyorum açık öğretim lisesi okumaktayım e sınıfı ehliyet ve silahsız özel güvenlik kimliğim mevcut ilginiz için teşekkür ediyorum

Bulent karakoca
Bulent karakoca - 5 yıl Önce

40yaşında 182 boyunca 1996 e sınıfı ehliyetli var aktif olarak arac kullanmakrayim eletirik elektronik mezunuyum ANKARA yaşamaktayız 534 633 93 12

AYHAN
AYHAN - 5 yıl Önce

Iş arıyorum yaş 29 cep 05077540072

mehmet yagar
mehmet yagar - 5 yıl Önce

merhaba ben 38 yaşındayım sürekli çalışacağım güvenilir iş arıyorum kabul ederseniz cok sevinirim lise mezunuyum

Sadık zor
Sadık zor - 5 yıl Önce

B sınıfı ehliyeti var kaynakçılık usta belgem var önlisans mezunu yum otomotiv Teknikerliği var Karabük te yaşamaktayım iş arıyorum 2 ay sonra güvenlik belgemde olacak ( Silahlı)

Tolgay
Tolgay - 5 yıl Önce

İş arıyorum Anadolu Üniversitesi lisans mezunuyum 33 yaşındayım bekarım seyahat engeli bulunmamaktadır b sınıfı ehliyetim var aktif sürücüyü ardahan iyim gebzede ikamet ediyorum yetkililere şimdiden ilgilerinden dolayı teşekkür ederim

Ramazan.Türk
Ramazan.Türk - 5 yıl Önce

iş.arlyorum.orta.okulmezunuyum.ehliyetimvar