TCDD, MEB, Et ve Süt Kurumu İle Tarım Bakanlığı Personel Alımı İŞKUR'da Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesinde 05 Şubat 2019 tarihli yeni kamu ilanları yayımlandı. Farklı kamu kurumları ve bakanlıklar bünyelerine işçi personel alımı yapacaklar. İşte başvuru şartları ve detaylar şöyledir.

TCDD, MEB, Et ve Süt Kurumu İle Tarım Bakanlığı Personel Alımı İŞKUR'da Yayımlandı!

05 Şubat 2019 tarihli kamu ilanları yayımlandı. İlgili ilanlar Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinde ilan edildi ve farklı kurumlar çok sayıda personel alımı yapacaklar. Buna göre yayımlanan ilanlara göre, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı, Et ve Süt Kurumu ve İl Tarım Müdürlüğü bünyelerine alım yapacaklar. Alımlar farklı şehirlerde yapılacak olup haberimizin devamında sizlere ilgili ilanlar hakkında detayları paylaşıyoruz.

İLANLARIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurumlar: TCDD, MEB, İl tarım Müdürlüğü ve Et ve Süt Kurumu

Toplam Alınacak Personel Sayısı: 12

İş Veren Statüsü: Kamu

Çalışma Şekli: Daimi/ Tam Süreli

Yukarıda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda alımlar yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI:

Adayların ilgili ilanlara başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 Yaşını doldurmuş olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Engelli alımlar için engelli olduğunu gösterir belgeye sahip olmak, Eski hükümlü alımlar için eski hükümlü olduğunu gösterir belgeye sahip olmak, En az ilköğretim mezunu olmak kaydı ile, Lise, Ön Lisans mezunu olmak, deneyim sahibi olmak gibi nitelikler aranır.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR:

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü bünyesine Engelli Statüde, 3 kişilik kadro ile Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı ve Eski hükümlü statüde 2 kişilik kadro ile Demiryolları Hattı Bakım Onarımcısı alımı yapılacak.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ise, Bilgisayar İşletmeni kadrosuna 1 kişi, Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü Aşçı pozisyonunda 5 personel ve Et ve Süt Kurumu genel Müdürlüğü ise Engelli statüde 1 Telefın Santral operatörü alacak.

BAŞVURULAR:

İlgili ilanlar 05 Şubat 2019 tarihinde yayımlanmış olup adaylara başvuru için 6 günlük bir süre verilmiştir. Buna göre adaylar başvurularını en geç 11 Şubat 2019 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu resmi İnternet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirler. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine girerek ilan numaralarını yazarak ilgili ilanlar açılacak ve üyelik bilgileri girilerek başvuru yapılacaktır. Aşağıda İlan Numaralarına ulaşabilirsiniz.

TCDD : 00004818858, 00004818922, 00004818965 , 00004819016, 00004819031

İl Tarım Müdürlüğü: 00004821120

Et ve Süt Kurumu:00004823217

İl Milli Eğitim Müdürlüğü:00004822784

Diğer İlanlardan haberdar olmak için İşin Olsa Mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 08:53

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Maliye Bakanlığı ne zaman personel alacak

İshak
İshak - 2 yıl Önce

Arkadaşlar başvuru vs hangi il ve ilçelerde alım olacak daha açıklayıcı haber yapabilir misiniz ayrıca bazı işleri gidip sorduğumuzda öyle birşey yok diyor ortada bir problem var anlayacağınız

İremnur
İremnur - 2 yıl Önce

Tarım bakanlığı atama yapmıyor kalkıp işkur üzerinden bi kişi alıyor.cok yazık cok