Sağlık Bakanlığı Personel Alım Sonuçları Açıklandı mı? Ne Zaman Açıklanacak?

Sağlık Bakanlığı tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan 5 bin 298 personel alımıyla ilgili başvurular sona erdi. Merak edilen konu ise; sonuçların ne zaman açıklanacak?

Sağlık Bakanlığı Personel Alım Sonuçları Açıklandı mı? Ne Zaman Açıklanacak?

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan Eski Hükümlü ve Engelli alımları kapsamında, toplamda 5 bin 298 personel istihdam edilecek. Alımlarla ilgili başvuru tarihinin sonlanmasının ardından, başvuru yapan vatandaşların aklındaki tek soru, kura çekimlerinin nasıl yapılacağı ve sonuçların ne zaman açıklanacağıdır.

İŞKUR üzerinden başvuruların kabul edildiği ve İŞKUR tarafından yürütülen alım süreciyle ilgili sonuç aşamasına gelindiği için, haliyle insanların merakları ve beklentileri de artmış durumdadır.

Kura Ne Zaman Çekilecek?

Kura çekim tarihi olarak belirlenen tarih 25 Ekim 2018 olarak açıklandı. Bunun yanı sıra; kuraya katılabilecek olanların listesi ve kurayla ilgili tüm bilgiler ve sonuçlarda www.yhgm.gov.tr Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından açıklanacak. Adaylara farklı bir tebligat gönderilmeyecek olup, yayınlanacak olan duyurular, tebligat yerine geçecektir.

Sonuçlar Açıklandığında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil uygulamasını telefonunuza indirerek sonuçlardan anında haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Semiha ates
Semiha ates - 1 yıl Önce

Sonuçlar çıktım

Salih salh
Salih salh @Semiha ates - 1 yıl Önce

Ben bulamadım sonuclari

Şükran Açık
Şükran Açık - 1 yıl Önce

Alinacak olan personellerin 9 aylık gecici işçi olarak alinacagi dogrumudur.Bu konuda bilgi verebilirmisiniz