Sabancı Holding Türkiye Geneli Yüzlerce Personel Alıyor!

Sabancı Holding kendi bünyelerinde ki firmaları için Türkiye geneli farklı pozisyonlara yüzlerce personel alımı yapıyor. Peki hangi firmalar için hangi pozisyonlara alım yapıyor.

Sabancı Holding Türkiye Geneli Yüzlerce Personel Alıyor!

Ülkemizin holding konusunda en tanınır firmalarından bir tanesi olan ve neredeyse en ünlü markaların sahibi olarak bilinmekte olan Sabancı Holding bünyelerinde bulunmakta olan firmaları büyütebilmek için yeni yatırımlarını sürdürmekte ve yeni personel alımları da gerçekleştirmektedir.

Sabancı Holding personel alımı ilanları resmi internet sitesinde yer almakta olan Sabancı Topluluğu İş İlanları, Sabancı Kariyer, sabancı holding ilanları bölümü aracılığı ile duyurulmakta olup yayımlanmış ilanlara bakıldığında farklı firmalar için yüzlerce personel alımının yapıldığı görülmektedir. Peki detaylar nedir?

FİRMALAR ve POZİSYONLAR

Sabancı Holding'in resmi internet sitesi incelendiğinde Akçansa, Aksigorta, Avivasa, Carrefoursa, Teknosa, Çimsa, Bimsa, Brisa, Enerjisa, Kordsa, Temsa iş makineleri ve Yünsa gibi firmalar için personel alımlarının yapılacağı görülüyor.

Pozisyonlara bakıldığında ise Acente Uzmanı, Satış Uzmanı, Banka Satış Yöneticisi, Banka Kanalı Satış Yönetimi ve, Koordinasyon Uzmanı, Projeler ve Süreç Yönetimi Uzmanı, Banka Satış Yöneticisi - Marmara ve Batı Karadeniz, İş, Uygulamaları Uzmanı, İşletme Mühendisi, .NET Yazılım Geliştirme Uzmanı vb. gibi pozisyonlar için personel alımlarının yapıldığı görülmektedir. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak.

NASIL BAŞVURULUR?

Sabancı Holding'in sahibi olduğu firmalarda istihdam etmek isteyen adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve bu link aracılığı ile başvurularını tamamlaması gerekmektedir. Aşağıdaki linkten tüm pozisyonlar görüldüğü gibi nitelikler hakkında da bilgi sahibi olunmaktadır.

https://kariyer.sabanci.com/tr/acik-pozisyonlar
TÜM İLANLARI BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ

YORUM EKLE