Sabancı Holding Çok Sayıda Personel Alıyor!

Sabancı Holding kendi bünyelerinde istihdam edilmek üzere farklı pozisyonlar dahilinde çok sayıda personel alımı yapıyor. Alınan pozisyonlar nelerdir?

Sabancı Holding Çok Sayıda Personel Alıyor!

Ülkemizin en köklü şirketler topluluğu arasında yer almakta olan Sabancı Holding hem yurt içi hemde yurt dışı satışlarına her geçen gün daha sağlam adımlar ile ilermeye devam ederken büyüme oranlarına yönelik yaptığı çalışmalarının yanı sıra personel kadrosunu da güçlendirmeye devam etmektedir. Sabancı Holding sahibi olduğu şirketler topluluğu için aralıklarla personel alımları gerçekleştirmekte olup personel alımı ilanlarınıo resmi kariyer sayfası üzerinden duyurmaktadır. Sabancı Holding yeni ilanları ile personel alımları yapacağını belirtti. Peki alınacak olan personeller hangi kadro da görev yapacak?

Alınan Pozisyonlar Nedir?

Sabancı Holding personel alımı ilanları Hammadde ve Ocaklar Mühendisi, İK Kıdemli Uzmanı - Bordro ve İdari İşler, Üretim ve Bakım Müdürü – Karçimsa, Satın Alma Uzmanı, Banka Satış Yöneticisi, Finansal Raporlama Uzmanı, Bilgi Teknolojileri - İş Analisti, Acente Satış Yöneticisi-İstanbul Avrupa Bölge, Süreç Yönetimi Yönetmeni, Aktüerya Rezervler ve Teknik Yetkilisi, Süreç Uyum ve Test Yetkilisi, Birikim Güvence Danışmanı - İzmir, Teknik Ofis Mühendisi, Ticari Kayıplar Uzmanı, Alacak Yönetimi Uzmanı gibi pozisyonlar başta olmak üzere bğir çok farklı kadro için personel alımları gerçekleştirilmektedir.

Adaylar Nasıl Başvuru Yapabilir?

Sabancı Holding'in personel alımına başvuru yapacak olan adayların aşağıda yer almakta olan linki kopyalayarak tarayıcılarının url bölümüne yapıştırarak git demesi gerekmekte olup ardından karşılarına çıkan şirketler topluluğundan istediğini seçmesi, pozisyonları görüntülemesi ve nitelikleri uygunsa başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://kariyer.sabanci.com/tr/acik-pozisyonlar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saadettin  ýılmaz
Saadettin ýılmaz - 1 yıl Önce

Böylesine güzide bir kurumun üyesi olmaktan gerçekten gurur duyarım alanım turizm ve davet organizasyon ve restoran sorumluluğu na ait olan sabancı gurubu şirketlerinde sorumluluk almak adına saygıları mı sunuyorum 0533 389 62 92