PTTCELL Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak

PTT Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak.PTT kendi çeşitli kadrolarda çalıştırılmak üzere lise mezunu eleman alımı ilanı hakkında son dakika bilgilere ulaşabilirsiniz.

PTTCELL Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak

Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan PTT bağlı kuruluşlarında istihdam edilmek üzere personel alımı yapacak. Kariyer sitesinde yer alan ilanda adayların görev yapacağı iki kadroda alım yapılacak. Özellikle aynı kadro için farklı birimlerde istihdam edilecek olana adayların başvuru şartlarını sağlaması gerekiyor. Kariyer sitesi üzerinden ilan edilen alımlara ilişkin detaylar ve koşullar ise haberin devamında yer alıyor.

PTTCELL Alım Detayları

PTTCELL’e yapılacak olan alımlarda adaylar Bursa ve İstanbul’da istihdam edilecek. İlanda ayrıca adayların aktif satış temsilcisi olarak görev yapacağı belirtildi. İlanda dikkat çeken başvuru şartlarından birisi de en az lise mezunu adayların ilana başvurabilmeleri.

Bursa ve İstanbul’da kurumun birimlerinde görev yapmak üzere alınacak olan aktif satış temsilcisi kadrosu için belirlenen şartlarda:

  • Adayların Türk vatandaşı olması,
  • Görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak,
  • Güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olmak gibi genel koşullar ayrıca
  • En az lise mezunu olmak,
  • İla edilen şehirde ikamet etmek veya edebilecek olmak,
  • Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilmek,
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi şartları sağlamaları gerekiyor.

İlanda yer alan şartları sağlayan adayların ilgili kadroya başvurmaları için online kariyer sitesi üzerinden yapacakları başvurular değerlendirilecek. İlgili ilanlara, başvuru koşullarına ulaşmak ve başvuru yapmak için aşağıdaki linkten ulaşım sağlamak mümkündür:

https://isinolsun.com/firma-profil/pttcell-c16864

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 22:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taner
Taner - 2 yıl Önce

Niye İstanbul ve Bursa da ikamet sarti isteniyor onu anlamadim