PepsiCo Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Pepsi, Lays, Ruffles, Doritos, Cheetos, Rocco, Lipton vb. gibi işirketlerin sahibi PepsiCo personel alımı yapıyor.

PepsiCo Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Ülkemizin en tanınır ve gıda anlamında sürekli yatırımlarına devam eden firmaları arasında yer almakta olan PepsiCo açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmektedir. PepsiCo firması; Pepsi, Lays, Ruffles, Doritos, Cheetos, Rocco, Lipton, Yedigün, Çerezza vb. gibi önemli gıda isimlerinin sahibidir.

PepsiCo personel alımı ilanları resmi internet sitesinde yer almakta olan açık pozisyonlar ve interaktif iş ilanalrı siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında çok sayıda personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ve detaylar nedir.

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: PepsiCo
İlan Edilen Farklı Pozisyon: 20'ye Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Yüzlerce

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

PepsiCo açık pozisyonları için çok sayıda personel alımı yapacaktır. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak. Yayımlanan ilanlara bakıldığında;

Depo Elemanı
Mekanik Bakım Teknisyeni
Filo Raporlama Uzmanı
Plasiyer
Müşteri Temsilcisi
Üretim Mühendisi

Yukarıda belirtilen pozisyonlar başta olmak üzere ilan edilmiş 20'ye yakın açık pozisyon için Türkiye geneli yüzlece personel alımı yapılacaktır. Peki PepsiCo firması personel alımı ilanlarına adaylar nasıl müracaat edebilir.

MÜRACAATLAR

PepsiCo firması bünyesinde çalışmak ve ilanlara müracaat etmek isteyenler için aşağıya müracaat linkini paylaşıyoruz. Hemen başvuru linkini takip edecek olan adayla PepsiCo'nun alım yaptığı pozisyonları görebilir ve başvurularını da yine aynı kanal üzerinden gerçekleştirebilir.

https://goo.gl/zpe4EE

TÜM İLANLARI BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ziya
Ziya - 2 yıl Önce

Ziya bayraktar iş arıyorum dağıtım yaparım

Ziya
Ziya - 2 yıl Önce

iş arıyorum dağıtım yaparım

Serkan
Serkan - 2 yıl Önce

Engelli eleman alımınız varsa bende talip olmak isterim ortapedik engelim var yüzde 67 raporum var ise ihtiyacım var ararsanız sevinirim 0542 401 32 97 manisada ikametkah etmekteyim saygılarımla

Erol
Erol - 2 yıl Önce

İse çok ihtiyacım lütfen alinn benim 05535048380

ersoy
ersoy - 2 yıl Önce

ise itayacim var lutven beni de alın tel 05314680713

özkan borazan
özkan borazan - 12 ay Önce

Pos mix ve primix makinalarının tamir ve kurulum ustasıyım.Antalya serik te ikamet ediyorum ararsanız sevinirim .0532 653 27 91