ÖSYM 13 Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi yaptığı resmi açıklama ile 13 personel alımı başvuru sonuçlarının açıklandığını belirtti.

ÖSYM 13 Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi her sene bünyesinde istihdam etmek üzere yüzlerce personel almaya devam etmektedir. Bilindiği gibi Yükseköğretime Geçiş Sınavı, Lisans Yerleştirme Sınavı, Dil Sınavları ve Kamu Personeli Seçme sınavını ÖSYM düzenlemektedir. Pek çok önem arz eden sınavların düzenlemesinden sorumlu olan kurum bu sınavların daha çok okunması ve kurumun daha güvenilir hale gelmesi için nitelikli eleman almaya devam ediyor. 
16 Mayıs 2016 tarihinde yayınlanan bildiride Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi bünyelerinde istihdam etmek üzere 13 personel alacağını açıklamıştı.

Başvuru Sonuçları Açıklandı

Uzman personeli olarak Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinde çalışmak isteyen personeller başvurularını yaptı ve meraklı bekleyiş ile başvuru sonuçlarının açıklanma tarihini bekler oldu. Nihayet ÖSYM'den konu hakkında açıklama geldi ve 2 Haziran 2016 tarihi ile 13 uzman personel alım sonuçları açıklandı

Kazananlar ne Yapacak?

ÖSYM'nin 13 uzman personel alım sonuçlarına bakmak için aşağıda sunduğumuz linki takip ederek TC kimlik numaraları ve ÖSYM şifreleri ile panele giriş yaparak uzmanlık başvuruları hakkında detaylı bilgiyi öğrenebilir.
Başvuruyu kazanan adayların işe alınma durumları kesin değil. Öncelikle adayların başvuruyu kazanmış olmaları gerekiyor. Detaylar bölümünde ise kazanan adaylara mülakatların ne zaman yapılacağı ve mülakatların nerelerde olacağı belirtilecek. Mülakatlar başlamadan önce adayların söz konusu yerde hazır olarak beklemesi gerekmektedir.

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=4098
Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2016, 23:25

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE