Orman İşletme İl Müdürlüğüne 430 Personel Alımı Yapılacak!

Orman İşletme Müdürlüğü Ağrı ilinde görevlendirilmek üzere 430 TYP personel alımları yapacak. Başvurular başladı. Kura yöntemi ile alınacak geçici süreli alımlarda başvuru şartları ve detayları aktarıyoruz.

Orman İşletme İl Müdürlüğüne 430 Personel Alımı Yapılacak!

Kamu kurumların personel ihtiyacının giderilmesinde Toplum Yararına Programı önemli rol üstenliyor. TYP kapsamında istihdam edilecek olan personeller için detayları aktarıyoruz. Buna göre Türkiye İş Kurumu yayımladığı TYP alım ilanına göre Ağrı Orman İşletme Müdürlüğünde görevlendirmek üzere 430 kişilik alım başvuruları başladı.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Ağaçlandırma uygulama alanında görevlendirilecek olan personeller başvurularını 4 Ağustos tarihine kadar yapması gerekli olacak. Buna göre adayların 139 gün görevlendirileceği, günlük çalışma saati 7,50 tl olacağı, başvurularda kazanan adayların tespiti için liste yöntemi uygulanacağı, seçim yerinin ise daha sonra duyurulacağı açıklandı. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR bireysel üye oluşturmalarının ardından portala giriş yapmaları, TYP ilan arama ekranından sorgulama yaparak ilan detaylarını incelemeleri ve başvurularını 4 Ağustos tarihine kadar yapmaları gerekli olacak.

İlana erişmek için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2018, 10:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE