MSB 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı KPSS 60 Puan İle Kamu Personeli Alımı

MSB 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı yaptığı duyurusunda işçi personel alımı yapacağını bildirdi. Adaylar başvuru yapabilmesi için KPSS en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İşte diğer detaylar.

MSB 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı KPSS 60 Puan İle Kamu Personeli Alımı

MSB 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı yaptığı işçi alım duyurusu ile bünyesindeki personel eksikliğini kapatacak. Duyuruya göre MSB 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı Eskişehir alacağı adaylardan Kamu Personli Seçme Sınavı şartı arayacak. Adaylar 2016 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme SInavından en az 60 paun almış olmaları gereklidir. 

Alım Yapacak Birim : 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı Eskişehir.
Alınacak İşçi Sayısı : 26
Alınacak Boş Pozisyon : Uçak Bakım Teknisyeni ( Gövde Motor ) 
Eğitim Seviyesi: Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Çok Programlı Meslek Lisesi, Teknik ve Anadolu Liseler ile Muadili Liseleri.


Yukarıda da belirtildiği üzere MSB 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı bünyesine Uçak bakım Teknisyenliği kadrosunda 26 işçi personel alımı yapacak. Adaylar tüm başvuru işlemlerini Türkiye İş Kurumu tarafından yapacaktır. Adaylar bütün başvuru şartları taşıması gerekmekte olup, bu şartlara uygun olan adaylar nihai listede yer alacak ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince sınava tabii tutulacaktır. 

Adaylar Kamu personeli Seçme SInavı dışında yukarıda belirtilen eğitim seviyelerinden, Uçak Bakım Teknisyenliği (Gövde-Motor Bölümü), Uçak Bakım Alanının Uçak GövdeMotor Dalı Bölümü Mezunu Olmak zorundadır. Adaylar ilanın duyurusu yapıldığı tarih itibari ile en geç 10 gün içerisinde, yani 16 mayıs 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını, Türkiye İş Kurumu İl Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

DİĞER İŞÇİ ALIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 00:15

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 3 yıl Önce

alınacak teknisyenlerin maaşlar nekadar acaba bilen varmı ? sözleşmeli olarak başlatılacak galiba, kadroya geçme ihtimali var mı ? bilen biri yazarsa sevinirim.

Dilek Y.
Dilek Y. - 3 yıl Önce

neden kaç yıldır uçak elektroniği mezunu almıyorsunuz, herkez kadro acılmasını bekliyor...