MNG Kargo Yurt Geneli Çok Sayıda Personel Alıyor!

MNG Kargo ve Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık Anonim Şirketi Türkiye geneli çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki alınacak olan pozisyonlar nelerdir, detaylar nedir.

MNG Kargo Yurt Geneli Çok Sayıda Personel Alıyor!

Kargo ve taşımacılık konusunda ülkemizin en bilinen firmaları arasında yer alan ve yurt içi ile yurt dışına taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekte olan MNG Kargo ve Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık Anonim Şirketi yatırım hizmetlerine devam ettiği gibi farklı pozisyonlar için personel alımları da gerçekleştirmektedir.

MNG Kargo ve Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık Anonim Şirketi personel alımı ilanları firma tarafından hazırlanmakta ve kamuoyuna yayımlanması için interaktif iş ilanları sitelerine gönderilmektedir. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında çok sayıda personel alımının yapıldığı görülmektedir. Peki pozisyonlar ile detaylar nedir?

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Firma: MNG Kargo ve Taşımacılık
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
Farklı Pozisyon: 30'a Yakın

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

MNG Kargo ve Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir.

RAPORLAMA VE ANALİZ UZMANI
YARDIM MASASI UZMAN YARDIMCISI
ACENTE / FRANCHISE ADAYI
ORTA DÜZEY YÖNETİCİ / İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ YÖNETİCİSİ
ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI
MAĞAZA YÖNETİCİSİ

BAŞVURULAR

Yukarıda MNG kargo firmasının alım yapacağı pozisyonların bir bölümü verilmiştir. Türkiye geneli farklı iller için alımlar yapılacak olup başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve buradan personel alımı başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/5MGPeD
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE