Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı Yapıyor

Milli Savunma Bakanlığı Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladığı ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Peki ilanın detayları neler? Kaç kişi alınacak? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı Yapıyor

Milli Savunma Bakanlığı Türkiye İş Kurumu internet sitesi üzerinden yayımladığı ilan ile 53. ve 54. Bakım Fabrika Müdürlüğü'ne personel alımı yapacağını duyurdu. Erzurum, Erzincan ve Kayseri'de bulunan Bakım Müdürlüklere işçi olarak 5 kamu personeli alımı yapılacak. Peki alımı yapılacak olan personeller hangi pozisyonlarda çalışacak? Başvuru şartları neler?

İŞTE DETAYLAR

Milli Savunma Bakanlığı'nın Bakım Fabrika Müdürlüğü için Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladığı ilanın detaylarında ise Kayseri Bakım Müdürlüğü'ne 2 Aşçı Yardımcısı ve Erzurum Bakım Müdürlüğüne'de 2 Elektronik Teknisyeni alımı, Erzincan Bakım Fabrika Müdürlüğüne 1 metal kaplamacı alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 1 Ağustos tarihi itibari ile başladı. Son başvuru tarihi ise 10 Ağustos. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilana yine Türkiye İş Kurumu'nun web sitesi üzerinden elektronik ortamdan veya şahsen başvuru yapılabilecek. Aşçı yardımcısı 2 kişi için ilköğretim mezunu olması aşçılık veya yemeklik konusunda ustalık ve kalfalık belgesine sahip olma şartı aranıyor. Elektronik Teknisyeni alımı için; Lise ve dengi okul mezunu olması, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS) girmiş olması, MEB Onaylı Elektrik - Elektronikçi Teknolojisi Ustalık belgesine sahip olması, Sabıka kaydının bulunmaması ve mesleğini yapmasına engelinin olmaması şartları aranıyor. 1 Metal Kaplamacı için; İlköğretim olması, ustalık veya usta öğreticilik belge sahibi olması şartları aranıyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ayla denge
ayla denge - 2 yıl Önce

inşaat teknikeri alan bealeadiyea yokmu