Manisa'da 42 İlan İle Otomotiv Alanında Personel Alımı Yapılıyor

Manisa otomotiv sektöründe iş ilanları yayımlandı. 42 farklı iş ilanı ile yüzlerce personel alımı yapılacak. İşte şartlar ve o ilanlar.

Manisa'da 42 İlan İle Otomotiv Alanında Personel Alımı Yapılıyor

Ülke genelinde otomotiv sektöründe işçi personel alımları devam ediyor. Ülkemizde kurulan yeni otomotiv sektörleri ile bu yönde kariyer yapmak isteyen adaylara umut kapısı oluyor. Çeşitli platformlarda yayımlanmış olan iş ilanlarına göre Manisa'da 42 farklı ilan ile personel alınacak.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR:

Manisa otomotiv sektöründe 42 farklı ilan ile personel alımı yapılacağı ilan edildi. Bu yönde, Kalite Kontrol elemanı, Ön muhasebe elemanı, Montaj Ekip şefi, Üretim Sorumlusu, Montaj Elemanı, Dik işlem operatörü, Mekanik Bakım eknisyeni, Satış Danışmanı, Yönetim Sistemleri geliştirme Takım yöneticisi, Yazılım uzmanı, Üretim Mühendisi, Metot Mühendisi, Boyahane Mühendisi, Proje Yönetim ve Aplikasyon Mühendisi, Satış Uzmanı Planlama Mühendisi, Sap Modül Uzmanı, Mekanik Bakım Teknisyeni, otomasyon Mühendisi, Stajyer Üretim Mühendisi, Proses Mühendisi, Saha Tanıtım uzman Yardımcısı, Elektrik Bakım Teknisyeni, Satış Temsilcisi gibi pozisyonlarda personel alımı yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Manisa otomotiv sektöründeki iş ilanlarına başvuru yapacak adaylardan genel olarak,

  • En Az Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu Mezunu veya Lisans Mezunu
  • 22 - 40 Yaş Aralığında
  • Office programlarını kullanabilen,
  • Askerliğini yapmış veya askerlik ile bağlantısı olmamak,
  • Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek olmak,
  • Herhangi bir sağlık sorunıu olmamak,
  • Alım yapılacak pozisyonu için gerekli eğitim ve tecrübeye sahip olmak, 
  • Disiplinli olmak,

Gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilanlar kariyer sitesi üzerinde ilan edilmiş olup başvuru süreci başlamıştır. Adaylar başvurularını başvuru süresi içerisinde Online olarak gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlgili ilanlara ulaşmak için ve başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Başvuru Adresi: //bit.ly/2otrVyf

YORUM EKLE