Lise ve Lisans Mezunu 464 Memur Alımına Başvuru İçin Son Günler!

Gençlik Spor Bakanlığına 464 Personel alımı yapılacak. Başvurular için son günler. KYK diyetisyen, psikolog, büro memuru, şoför alımları için son başvuru tarihi ve başvuru şartları haberimizde...

Lise ve Lisans Mezunu 464 Memur Alımına Başvuru İçin Son Günler!

Devlet Personel Başkanlığının yayımladığı personel alım duyurusu ile Gençlik ve Spor Bakanlığın Kredi Yurtlar Kurumuna 464 personel alımı yapılacak. Başvurularda eğitim düzeyinde en az lise mezunu ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. 4 farklı unvanda yapılacak alımlarda başvuru şartları neler? Hangi unvanlarda alım yapılacak?

ALIM YAPILACAK UNVANLAR;

KYK memur alımı başvurularında toplamda 464 kişi alacak. Başvurularda diyetisyen, şoför, psikolog, büro personeli alımı yapılacak. Başvurular 9 Mayıs 2018 tarihinde alınmaya başlandı. Son başvuru tarihi ise 18 Mayıs 2018 tarihinde 23:59'da tamamlanacak. Başvuru sonucu kazanan adaylar Kredi Yurtlar Kurumunun merkez ve taşra teşkilatlarında istihdam edilecekler. 

LİSE MEZUNU ALIMLAR;

KYK lise mezunu adaylar için destek personeli şoför olarak 81 kişi alımı gerçekleşecek. Şoför alımında D sınıfı ehliyete sahip olmak, en az lise mezunu olmak, KPSS 94 puan türünden puan almak gerekli olacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Alımlar online olarak Gençlik ve Spor Bakanlığının uygulama kapısı üzerinden T.C. kimlik numarası ve e-devlet şifresi girilerek yapılacak.   

Başvuru için : //basvuru.gsb.gov.tr/

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 21:40

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur
Onur - 1 yıl Önce

Sınav olmadan mi atama yapılacak