Kura ile İlkokul Mezunu 1000 Personel Alımı Başvuru Süresi Uzatıldı

Türkiye Taş Kömürü Kurumu İŞKUR üzerinden ilkokul mezunu en fazla 32 yaşında Bin personel alımı yapacak. pano ayak üretim işçisi alımlarına yoğun ilgi yaşandı. Başvurularda uzun kuyrukların yaşandığı işçi alımı için başvuru süresinin uzatıldığı açıklaması haberimizde..

Kura ile İlkokul Mezunu 1000 Personel Alımı Başvuru Süresi Uzatıldı

Türkiye Taş Kömürü Kurumuna Bin 1000 işçi alımı yapılacak. Başvurular İŞKUR üzerinden sağlanacak. İşin olsa ekibi olarak an be an detayları aktardığımız alım ilanı ve başvuru süresi ile son gelişmelerden bir tanesini daha aktarmak istiyoruz. Bilindiği gibi 11 Şubat tarihinde müracaatların başlandığı Zonguldak, Karabük, Bartın İŞKUR müdürlükleri önlerinde uzun kuyruklar gecenin ilerleyen saatlerinden itibaren başladı.

35 BİN BAŞVURU;

Başvurularda adayların yaş şartında en fazla 32 yaşında olmaları, eğitim düzeyinde en az ilköğretim mezunu olmak, alım yapılacak illerde ikamet etmek, İŞKUR tarafından yapılacak kura töreninde listede isminin bulunması ve mülakat sınavlarından başarılı olmak şartları aranacak. Adayların ilk günden itibaren başvurularını sürdüğü bin personel ilanı için toplamda 35 bin kişi başvurusunu tamamladığı belirtildi.

2 GÜN DAHA UZATILDI;

İŞKUR il Müdürü yaptığı açıklamada başvuru süresinin 2 gün daha uzatıldığını aktardı. Adaylar Zonguldak işi için 700, Bartın ili için 200, Karabük ili için ise 100 kişilik alıma başvuru yapabilecek. İlanlara erişmek için aşağıdaki bağlantıları yeni tarayıcıdan açabilirsiniz.

Zonguldak: //bit.ly/2X4FHnP
Karabük: //bit.ly/2Na90Ra
Amasra: //bit.ly/2X6UQF2

Gelişmelerden anında haberdar olmak için;

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2019, 02:10

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yok
Yok - 2 yıl Önce

Sanki çok az başvuru yapildi da uzatiyosunuz