KPSS Şartı Olmadan 164 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

TÜBİTAK personel alımı gerçekleştiriyor. Ancak yapmış olduğu duyurusunda başvurular en geç 30 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Başvuru yapacak adaylar aşağıdaki bilgileri incelemesi gerekmektedir.

KPSS Şartı Olmadan 164 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!
TÜBİTAK geçtiğimiz günlerde alım duyurusu ile bir çok adayı sevindirmişti. Ancak başvuru yapacak adaylar için son gün 30 Mart 2017. Başvuru yapacak adaylar bir an önce başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular online yapılacak olup, alımlar TÜBİTAK bünyesindeki farklı alanlara yapılacaktır. Toplamda 164 kişilik kadro ile personel alımı yapılıyor. Yapılan duyuruya göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmıyacak.  Peki hangi alanlarda alım yapılıyor ? TÜBİTAK şeklinde bir çok başkanlığı adı altında olmak üzere, TÜBİTAK Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkanlığı Yardımcılığına, TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsüne, TÜBİTAK Test ve Değerlendirme Başkanlığı Yardımcılığına ve TÜBİTAK Uluslarası İşbirliği Daire Başkanlığı alım gerçekleştirecek. 

TÜBİTAK alım yapacağı 164 kişilik kadro için adaylardan bazı şartlar aramaktadır. Genel olarak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için son başvuru tarihi itibari ile askerliğini tamamlamış olmak, Görevini yapmasına herhangi bir engeli veya rahatsızlığı olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmaması, alım tablosuna göre istenilen yabancı dil sınavlarından gerekli puan almak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, gibi şartlar aranmaktadır. Ayrıca bunlar dışında her kadro için özel şartta aranmaktadır. Bunlara ancak aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıları kullanarak ve tam metni açarak görebilirsiniz.

Başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını en geç 30 Mart 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, “www.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

TÜBİTAK ULUSLARARASI İŞBİRLİĞİ DAİRE BAŞKANLIĞI
TÜBİTAK TEST VE DEĞERLENDĠRME BAŞKAN YARDIMCILIĞI
TÜBİTAK ULUSAL ELEKTRONİK VE KRİPTOLOJİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ
TÜBİTAK KURUMSAL KAYNAK YÖNETĠMĠ BAŞKAN YARDIMCILIĞI

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE