Koçtaş Türkiye Geneli Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Koçtaş Yapı Marketleri, Türkiye geneli kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu çok sayıda personel alımı yapıyor.

Koçtaş Türkiye Geneli Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye'nin yapı market, dekorasyon, ev, iş yeri eşyaları, balkon, süs eşyaları vb. gibi pek çok ürün üretimi yaparak satışlarını gerçekleştiren sayılı firmalar arasında yer alan Koçtaş Yapı Marketleri açık pozisyonları için personel alımları yapmaya ve Türkiye geneli yatırımlar yapmaya da devam ediyor.

Koçtaş Yapı Marketleri personel alımı ilanları interaktif iş ilanları siteleri üzerinden kamuoyuna duyurulmakta ve açık pozisyonlar için müracaatlar buradan kabul edilmektedir. Peki detaylar nedir, alım yapılacak pozisyonlar hangileridir.

İLAN BİLGİLERİ

Alım Yapacak Firma: Koçtaş Yapı Marketleri
En Az Mezuniyet: İlköğretim
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
İlan Edilen Pozisyon: 40'a Yakın

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret Anonim Şirketi tarafından kamuoyuna 40'a yakın çok sayıda pozisyon ilan edildi. Peki hangi pozisyonlar alım yapılacaktır.

MAĞAZA SATIŞ UZMANI
ENGELLİ PERSONEL
SERAMİK SATIŞ UZMANI

MÜŞTERİ DANIŞMANLARI
SATIŞ MÜŞTERİ DANIŞMANI
MAL KABUL MÜŞTERİ DANIŞMANLARI
ZİRAAT MÜHENDİSLERİ
TİCARİ SATIŞ UZMANLARI
TEKNİK EĞİTİM UZMANI

BAŞVURULAR

Koçtaş Yapı Marketleri yukarıda belirtilmiş olan detaylar ilişkin personel alımları gerçekleştirmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır ve başvuru detayları nedir. Buna göre aşağıda belirtilmiş olan linki takip edecek adaylar ilgili pozisyonları görebilir, şartlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve müracaatlarını buradan gerçekleştirebilir.

https://goo.gl/N7pb6V
TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE