Kilis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 50 Memur Personel Alıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesine bağlı Kilis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yayımladığı ilan ile 20 memur personel alımı yapacak.

Kilis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 50 Memur Personel Alıyor
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasında ASDEP bin 500 memur personel alımı yapılacağını kamuoyuna müjdelemişti. Bu haberin ardından il Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlükleri resmi internet sitelerinde bulunan duyurular bölümü aracılığı ile memur personel alımı yaptığını kamuoyuna duyurmaktadır.

Kilis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü resmi internet sitesindeki duyurular bölümü aracılığı ile kamuoyuna ASDEP 20 memur personel alımı yapılacağını belirtti. Buna göre alım ilanı 7 Mart 2017 tarihinde kamuoyuna duyuruldu.

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR

Kilis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuru ile toplam 20 memur personel alımı yapılacağı belirtilmişti. Adaylar müracaatlarını yapabilmekte olup 30 Mart 2017 tarihine kadar başvuruların yapılması gerekmektedir. Peki kimler başvuru yapabilir.

Türk vatandaşı olan,
Kamu haklarından mahrum bulunmayan,
Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmayan veya muvazzaflık hizmetini yapmış, yahut en az 2017 yılı sonuna kadar erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olan,
Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları vebu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olan,
KPSSP3 Puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak

Yukarıda belirtilmiş olan şartlara uyum sağlayan adayların 30 Mart 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Detaylar için aşağıda ki linki takip edebilirsiniz.

https://goo.gl/9wRS3C

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
derya
derya - 4 yıl Önce

önliasans mezunuyum basvurabilirmiyim