Keskinoğlu Personel Alımları İş İlanı 2016

Keskinoğlu personel alımı gerçekleştiriyor. Keskinoğlu bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda iş ilanları ile personel alacak. Sizde Keskinoğlu iş başvurularına ulaşmak için aşağıdaki bilgilerimizi inceleyiniz.

Keskinoğlu Personel Alımları İş İlanı 2016
Keskinoğlu Türkiye merkezli bir tavukçuluk ve yumurta üreten bir şirkettir. İsmail Keskinoğlu tarafından Manisa'da temelleri atılmıştır. 1963 yılında kurulan ve o yıllardan bu güne kadar hizmet veren başarılı bir şirket önemini taşımaktadır. Bu gün Türkiye'de yumurta ve beyaz et üretimi yapan üreticilerden bir tanesidir. Ayrıca ilkler anlamında Türkiye'de tavukçuluk kuruluşu bakımından ilk entegre tesis özelliğini de taşımaktadır.

Tavukçuluk deyip geçmeyin. Artık teknoloji geliştikçe ve nüfus sayısı da arttıkça insanlar gerçeklikten uzaklaşıyor ve her şeyin yapayını çıkartmaya başlıyorlar. Sahteleşme artıyor ve insan sağlığı ile oynayan pek çok ürün piyasaya sürülmeye başlanıyor. Bu bakımdan artık kaliteli ve daha çok sağlıklı ürün bulmak epeyce zor hale geliyor. Keskinoğlu ise bu bahsedilenlerin aksine Avrupa standartlarında belgelere sahip olarak kendisini tercih edenlere güvenilirlik sunuyor. Özellikle bu zamanlarda güven ve güvenilirlik duygularının azaldığı bir zamanda. O yüzden olsa gerek ülkede bu denli isim yapmış şirketler arasında yer alabiliyor.

Keskinoğlu personel alımları yapacağı pozisyonları bu yıl itibari ile açıklamış bulunuyor. Bu pozisyonlardan bazıları, endüstri mühendisi, bölge plasiyer, ihracat uzmanı, satış şefi, yurt dışı satış uzmanı şeklindedir. Bu bahsedilen pozisyonlardan yapılan başvurulardan eleman ihtiyacı karşılanacaktır. Başvurular sonucunda işe alınan yeni personeller Manisa Akhisar'da çalışacaklarsa ve dışarıdan geliyorlar ise şirket yeni gelen personellere yardımcı olmaktadır. 3 ay süreyle yeni yer ihtiyaçlarını karşılamaları için 3 aylık süre itibari ile lojmanlarda yer açacaktır. Şirket alacağı personellerde en başta Manisa olmak sureti ile İstanbul, İzmir ve Ankara'da da alımlar yapacaktır.

Siz de bu şartlar altında çalışmayı kabul ediyorsanız Keskinoğlu personel alımları ilanlarına sitemiz aracılığı ile bir göz atmanızı tavsiye ederiz.Alt kısımdaki bağlantıyı kullanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
//www.kariyer.net/keskinoglu-tavukculuk-ve-damizlik-isl-san-tic-a-s-is-ilanlari-c6633-p31514/
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemil Altuntaş
Cemil Altuntaş - 4 yıl Önce

Keskinoğlu tavukçulukta çalışmak istiyorum.

Cemil Altuntaş
Cemil Altuntaş - 4 yıl Önce

Keskinoğlu tavukçulukta çalışmak istiyorum.

Cemil Altuntaş
Cemil Altuntaş - 4 yıl Önce

Keskinoğlu tavukçulukta çalışmak istiyorum.

Cemil Altuntaş
Cemil Altuntaş - 4 yıl Önce

Keskinoğlu tavukçulukta çalışmak istiyorum.0537 810 36 94.

ahmet  beyaz
ahmet beyaz - 4 yıl Önce

Aramisin 05389788552

Alparslan değirmancı
Alparslan değirmancı - 4 yıl Önce

Sakıp ağa yoğort firmasında 11 yıldır çalışıyorum beş yıl elaman altı yıldır şoförlük yaparak çalışıyorum şoför aradığınızı örendim baş vurmak istedim manisa da yaşıyorum ulaşım numaram 05310207902_05397394889

Ömer Çınar
Ömer Çınar - 4 yıl Önce

Keskinoğlu tavukçuluk çalışmak istiyorum

Emine
Emine - 4 yıl Önce

Benimde işe ihtyacim var aramısız 05425030533