Kamuya Okur - Yazar Olma Şartıyla Bahçıvan Alımı Yapılıyor!

İzmir Menemen Belediye Başkanlığı kamuya okur - yazar olma şartı ile bahçıvan personeli alımı yapacak. Peki kimler başvuru yapabilir ve detaylar nedir?

Kamuya Okur - Yazar Olma Şartıyla Bahçıvan Alımı Yapılıyor!
İzmir Menemen Belediye Başkanlığı aracılığı ile hazırlanan ve İŞKUR tarafından kamuoyuna duyurulan bildiri de kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere bahçıvan pozisyonu için personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

Alım ilanı İŞKUR üzerinden duyuruldu ve müracaatlar başladığı gibi adayların 27 Mart 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alım yapılacak pozisyon bahçıvan olarak belirtildi ve toplam 3 kişilik alımın yapılacağı görülmektedir. Peki detaylar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: İzmir Menemen Belediyesi
Pozisyon: Bahçıvan
Alınacak Personel Sayısı: 3
Son Başvuru: 27 Mart 2017
En Az Öğrenim Seviyesi: Okur - yazar olmak
Kamu / Geçici Personel

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR


Yukarıda detayları belirtilmiş olan bahçıvan pozisyonu için kimler başvuru yapabilir. 

Temel Bahçıvanlık Sertifikası,
Hijyen Sanitasyon Eğitim Sertifikası
Lavanta Yetiştiriciliği

Yukarıda belirtilmiş olan şartlar İzmir Menemen Belediyesi tarafından aranmakta olup her hangi bir mezuniyet şartı da aranmamaktadır. Adayların sadece okur - yazar olması yeterlidir.

NASIL MÜRACAAT EDİLİR

Başvuru yapmak isteyen adayların İzmir İŞKUR şube veya müracaat merkezleri aracılığı ile başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. İnternetten başvuru yapmak isteyen adayların ise aşağıda ki link üzerinen gerekli başvurularını yapması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 27 Mart 2017 olarak belirtildi ve adayların bu tarihe kadar başvuru yapması enemen Belediyesi İşkur Hizmet Noktası yetkilisi Dilek CEYLAN belgelerini teslim etmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/Jgynen

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE