Kamuya Lise Mezunu İnsansız Hava Aracı (İHA) Pilotu Alımı İçin 27 Temmuz Son!

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanına göre İnsansız Hava Aracı (İHA) Pilotu kullanabilecek personeller aranıyor. Kula Belediyesine yapılacak İHA personeli alım detayları neler? Son başvuru tarihi ne zaman işte detaylar..

Kamuya Lise Mezunu İnsansız Hava Aracı (İHA) Pilotu Alımı İçin 27 Temmuz Son!

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanına göre İnsansız Hava Aracı (İHA) Pilotu kullanabilecek personeller aranıyor.Kula Belediyesine yapılacak İHA personeli alım detayları Türkiye İş Kurumu üzerinden açıklanan personel alım ilanına göre lise mezunu İnsansız Hava Aracı (İHA) Pilotu alımı yapılacak.

Sivil havacılık Genel Müdürlüğünden alınmış olan hava aracı ticari pilot sertifikasına İHA sistemi uygulama ve araştırma  merkezinden düzenlenmiş olan telsizle haberleşme sertifikasına sahip olan adayların başvuruyapabileceği İHA plotu alımalrında adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kula Belediyesine alınacak olan İHA pilotu alımında son başvuru tarihi 27 Temmuz tarihi olarak belirtilmekte. Başvuru şartlarına uyan adayların başvuru tarihleri içerisinde işkur resmi internet sitesi üzerinden yada İşkur İl Müdürlüklerinden başvuru yapabilecekler.

Detaylar

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2018, 22:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER