Kamuya En Az İlköğretim Mezunu 7 Çiftçi Alımı Yapılıyor

Kayacık Sulama Birliği Başkanlığı ve Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu kamuya 7 çiftçi alımı yapıyor.

Kamuya En Az İlköğretim Mezunu 7 Çiftçi Alımı Yapılıyor
Kamu kurum ve kuruluşları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur personel alım ilanlarını kamuoyuna duyurmaya devam etmektedir. Buna göre kamu kurumlarınca hazırlanmakta olan alım ilanları Devlet Personel Başkanlığı veya İŞKUR aracılığı ilan edilmektedir. Geçtiğimiz günlerde İŞKUR aracılığı yayımlanan ilan ile Kayacık Sulama Birliği Başkanlığı ve Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği çiftçi alımı yapacak.

Alım ilanı Kayacık Sulama Birliği Başkanlığı ve Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği tarafından hazırlanarak İŞKUR aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu ve Çiftçi Tarla Ürünleri Zirai Sulamacı pozisyonu için personel alımı yapılacak. Adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Alınacak Pozisyon: Çiftçi Tarla Ürünleri Zirai Sulamacı
Alınacak Personel: 7 Personel
Kamu / Geçici Süre Çalışma

NASIL MÜRACAAT EDİLİR


Çiftçi Tarla Ürünleri Zirai Sulamacı pozisyonu için Kayacık Sulama Birliği Başkanlığı ve Emirdağ Çıldırım Sulama Birliğinin alımına adaylar nasıl müracaat edebilir. Alım ilanının yayımlandığı il aracılığı ile İŞKUR şube ve merkez müdürlükleri aracılığı ile adaylar başvuru yapabilecekleri gibi internetten de başvuru yapabilir.

İNTERNETTEN BAŞVURU YAPMAK

https://goo.gl/8msk6y
https://goo.gl/heXBCj


Yukarıda verilmiş olan linkleri takip edecek olan adaylar ayacık Sulama Birliği Başkanlığı ve Emirdağ Çıldırım Sulama Birliğinin alım ilanına internet üzerinden müracaatlarını gerçekleştirebilir. Adayların 13 Mart 2017 tarihine kadar başvurularını yapması gerekmektedir.
Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2017, 22:32

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE