Kamu Kurumları ve Özel Kurumlar KPSS'siz ve KPSS'li 2933 Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayınladı

İŞKUR aracılığıyla birlikte yayınlanan şoför ve güvenlik görevlisi alım ilanları farklı kurumların bünyesi için yapılacağı açıklandı. Toplamda 2933 Şoför ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı açıklanırken yayınlanan ilan detaylarını sizler için araştırarak haberimize derledik...

Kamu Kurumları ve Özel Kurumlar KPSS'siz ve KPSS'li 2933 Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayınladı

İŞKUR üzerinden yayınlanan güvenlik görevlisi ve şofor ilanlarına göre farklı kurumlar kendi bünyeleri için 2 bin 933 kişi için kontenjan ayrıldığını ifade etti. Yayınlanan başvuru şartları ve ilan detaylarını sizler için derleyerek haberimize yansıttık.

PERSONEL ALIMLARI YAPILACAK OLAN KADROLAR

Farklı kurumların bünyesinde yapılacak olan personel alımları için kurumların belirlediği pozisyonlar şu şekilde açıklandı; " Şoför-Yük, Yolcu Taşıma, Kamyon Şoförü, Tır- Çekici Şoförü, Kamyonet Şoförü, Traktör Şoförü, Makam Şoförü, Taksi Şoförü, Servis Şoförü, Otobüs Kaptanı, Güvenlik Görevlisi, Silahsız Güvenlik Görevlisi, Silahlı Güvenlik Görevlisi" personel alımı yapılacak olan pozisyonlar başvuru yapacak adaylara sunuldu.

BAŞVURU ŞARTLARI

Her kurum için farklı şekilde belirlenen özel şartlar olsa da adaylardan talep edilen genel başvuru şartları şu şekilde; " Eğitim seviyelerinden mezun olunması, erkek adayların askerlik sorunu kalmaması, kadrolu ve vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurması, ikamet şartını barındırması, istenilen eğitim seviylerinden mezun olması, KPSS şartını sağlaması (istenilen kurumlar)" gerekli başvuru şartlarındandır.

ADAYLAR BAŞVURULARINI NASIL YAPICAKLAR

İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alım ilanları yine İŞKUR üzerinden yayınlanacağı açıklandı. Yayınlanan ilanlara başvuru yapmak için öncelikle sisteme üye bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra arama yerine başvuruda bulunmak istediğiniz ilanı yazınca karşınıza çıkan ilanlara başvuru da bulunabilirsiniz. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE