İŞKUR ve Opet Anlaştı, Bakan Duyurdu! 3500 Bayan Personel Alınacak!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu katıldığı bir TV programında önemli açıklamalarda bulundu. İŞKUR ve OPET arasında yapılan protokol ile 3500 istihdam sağlanacağı müjdesini verdi. İşte detaylar...

İŞKUR ve Opet Anlaştı, Bakan Duyurdu! 3500 Bayan Personel Alınacak!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu katıldığı bir TV programında önemli açıklamalarda bulundu. Seçim çalışmaları ve AK Parti adayları konusunda konuşma yapan Bakan, birde istihdam müjdesi verdi. İŞKUR ve Opet arasında yapılan protokol ile 3500 istihdam sağlanacağını bizzat duyurdu. Detaylar haberimizde...

3500 İSTİHDAM!

Katıldığı TV programında seçime yönelik çalışmalar ve parti adayları hakkında konuşma yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, konuşmasında müjdesini verdi ve istihdam bekleyenleri sevindirdi. Yıl sonuna kadar 3.500 kadının istihdam edileceğini ve bu kapsamda İŞKUR ve Opet arasında yapılan protokole dikkatleri çekti.

Sözlerine İŞKUR'un önemli bir akaryakıt firması ile anlaşarak protokol yaptığı şeklinde başlayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, yıl sonuna kadar 3500 bayanın istihdam edileceğini ve her bayide en az 2 kadının çalışacağınıda belirtti.

Çalışve ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığının iştirakı ile Opet ile İŞKUR arasında imzalanan "Kadın İstihdamının Artırılması İş Birliği Protokolü" ile yıl sonuna kadar 3 bin 500 kadının istihdam edileceği belirtildi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
NİLGÜN
NİLGÜN - 2 yıl Önce

başvurular nezaman ve şartlar ne