İŞKUR ve Kariyer Siteleri Üzerinden ATT Personeli Alım İlanları Yayımlandı!

İŞKUR ve farklı kariyer siteleri üzerinde yayımlanmış olan ilanlara göre farklı kurum ve kuruluşlara ATT Personeli alımı ilanı yayımlandı. Peki şartlar nedir?

İŞKUR ve Kariyer Siteleri Üzerinden ATT Personeli Alım İlanları Yayımlandı!

ATT Personeli alımı ilanları yayımlandı. Farklı platformlarda yapılmış olan duyurulara göre en az lise mezunu adaylar içerisinden ATT alımı yapılacak. Ülkemizde Sağlık alanında görev yapan ATT personeli adaylarının sorumlulukları vardır ve iyi maaş alırlar. Bu bağlamda tercih edilen meslekler arasında olan Acil Tıp Teknisyenliği için yeni ilanlar geldi.

 İŞKUR ÜZERİNDE YAYIMLANAN ATT PERSONELİ ALIMLARI:

İŞKUR aracılığı ile gelen ATT alımı ilanlarını ele aldığımızda, 19 kişilik boş kadro ile alım yapılacak. Alımlar farklı illerde ve kuruluşlar tarafından yapılacak olup, Engelli ve Normal statüde olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. İşte Alım yapacak Sağlık kuruluşları:

  • ANTALYA DEVA ÖZEL SAĞLIK HİZ TİC A.Ş ( ÖZEL MEDSTAR ANTALYA HASTANESİ),
  • BÜYÜK ORTADOĞU SAĞLIK EĞ.TUR.SAN.VE TİC,
  • KANIT AKAD EMİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SANAYİ VE TİCARET,
  • ÖZEL KÖRFEZ AMBULANS HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED,
  • HATAY EKİN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • DU-HA İNŞ GIDA EĞİTİM SAN.
  • EMİN ELLER HUZUREVİ VE YAŞLI BAKIM MERKEZİ TİCARET,
  • OSİL MEDİKAL SAĞLIK MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET,
  • MEDİCUS CLINIC ÖZEL SAĞLIK HİZ.
  • ACİL TIP AMBÜLANS MEDİKAL

KARİYER SİTELERİ ÜZERİNDE YAYIMLANAN ATT ALIMLARI:

Çeşitli Kariyer siteleri üzerinde Acil Tıp Tekniyeni personeli alımı ilanları yayımlandı. Bu yönde alımlar şöyledir. ÖNÜŞÜM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DAN.EGT.YZLM.MÜH ve ALVA DONNA SHEMALL AVM alım yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

En az Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Tercihen deneyimli, Ms Office programlarını kullanabilen, Güler yüzlü, sabırlı, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik yükümlülüğü bulunmayan. B sınıfı ehliyete sahip aktif araç,ambulans kullanabilen, Görevini yapmasına engel herhangi bir durum olmamak, 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gibi şartlar aranıyor.

BAŞVURULAR:

ATT Personeli alımı ilanlarına başvurular İŞKUR üzerinden veya Kariyer sitelerinden yapılacaktır. Başvurular İnternet ortamında son başvuru gününe kadar yapılacak olup öncelikle adayların yukrıdaki belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir.

İŞKUR PERSONEL ALIMLARI: esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2000

KARİYER SİTELERİ ALIMLARI: www.yenibiris.com/acil-tip-teknisyeni-is-ilanlari

YORUM EKLE