İŞKUR Üzerinden Üniversiteye Lise ve Ön Lisans Mezunu Personel Alımı

DPB'de yayımlanan personel alımı ilanına göre Konya Üniversitesine İŞKUR aracılığı ile en az lise mezunu personel alım ilanı yayımlandı. İşte pozisyonlar.

İŞKUR Üzerinden Üniversiteye Lise ve Ön Lisans Mezunu Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı ile yayımlanmış olan ilana göre Konya Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda ve eğitim seviyelerinde personel alımı yapılacağı belirtildi. Söz konusu Üniversiteye personel alımları Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacak olup ilana başvurular önümüzdeki hafta başlayacaktır.

HANGİ POZİSYONLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Konya Teknik Üniversitesi Ön Lisans mezunu 2 Destek Personeli ve Lise ve Ön Lisans mezunu adaylar arasından 1 Destek Personeli alımı yapacağını ilan etti.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden gelmiş olan ilana göre adaylardan aranan şartlar açıklanmadı. Ancak adaylardan genel olarak, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az lise mezunu ve Ön Lisans mezunu olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak gibi genel nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

İŞKUR üzerimdem alımı yapılacak destek personeli pozisyonu için başvuru süreci 04 Kasım 2019 tarihi itibari ile Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanacak olup adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır. Başvurular 04 Kasım 2019 tarihi ile 08 Kasım 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden yapacaklardır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE