İŞKUR üzerinden 12 Kamu Kurumuna 15 Pozisyonda Çok Sayıda Memur Alımı Yapılacak!

Kamu kurumlarına İŞKUR üzerinden memur alımları devam ediyor. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacak olan kamu personeli alımlarından halen devam eden başvurularda 12 kamu kurumuna 15 pozisyonda çok sayıda kamu görevlisi alımı yapılacak. İşte detaylar..

İŞKUR üzerinden 12 Kamu Kurumuna 15 Pozisyonda Çok Sayıda Memur Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden kamu kurumlarına personel alımları devam ediyor.

İŞKUR 12 kuruma 15 Pozisyondaki alımlar devam etmekte. Buna göre adaylar başvurularını son başvuru tarihinden önce şahsen yada işkur portal sistemi üzerinden online olarak yapabilirler. Daimi süreli kamu personeli istihdamında Belediye Başkanlığı, İl özel İdaresi ve Türkiye Sanayi sevk ve idare Enstitüsü kurumlarına alımlar yapılacak.

Adayların başvurularda 18 yaşını tamamlamış olmaları, erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmaması, başvuruda istenilen eğitim şartlarını taşımaları, ihtiyaç olan pozisyonlarda isteniliyorsa tecrübe şartını taşımaları ve diğer özel şartları taşımları istenilmektedir.

HANGİ KURUMLARA ALIM YAPILACAK?

12 kamu kurumuna yapılacak olan alımlar şöyle; Ağrı Belediye Başkanlığı Malatya ili Emniyet Müd. Polisevi Şube Müdürlüğü Malatya ili emniyet müd Polisevi şube müdürlüğü tutak öğretmenevi ve a.s.o. Müdürlüğü Bartın il Özel İdaresi bartın il özel İdaresi Bartın İl Özel İdaresi Gelibolu Belediye Başkanlığı Eleşkirt Belediye Başkanlığı Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı Mucur Belediye Başkanlığı Geçit Belediye Başkanlığı Bolu Belediye Başkanlığı Erdek Belediye Başkanlığı Merkez ( Temizlik ) Türkiye Sanayi Sevk Ve İdare Enstitüsü

HANGİ POZİSYONLARDA ALIMLAR DEVAM EDİYOR;

Başvuru yapılacak olan kurumların kadroları ise şöyle; Hidrojeoloji Mühendisi Garson (Servis Elemanı) Bulaşıkçı (Stevard) Büro İşçisi Elektrik-Elektronik Mühendisi Mekatronik Mühendisi Asfalt Plenti Operatörü Et Ve Et Ürünleri İşlemecisi Kamyon Şoförü İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele) Çelik Yapılandırmacı Halkla İlişkiler Görevlisi Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) Büro Memuru (Genel)

ilanlara erişmek için: https://goo.gl/TKD6kd

İlan linkini yeni tarayıcıdan açmak ve arama ekranında iş yeri türünü kamu olarak işaretlemek arama yapmak gerekmektedir.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 21:04

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saim gundogdu
Saim gundogdu - 1 yıl Önce

9 yilcaliştim ozellesen seker fab ilk okul mezunlari kadro aldi koruma guvenlik onlisans nznym işsizim bize niye işyok typ okul guvenlige bile giremedeik dayisi olaninmi işi oluyo

Misafir
Misafir - 1 yıl Önce

İlanlara erişemiyoruz saygılar