İŞKUR Aracılığı İle Orman İşletme Müdürlüğü 430 Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanmış olan ilana göre Ağrı Orman İl İşletme Müdürlüğü bünyesindeki personel eksikliği için TYP kapsamında 430 personel alımı yapacak.

İŞKUR Aracılığı İle Orman İşletme Müdürlüğü 430 Personel Alıyor

Orman İl İşletme Müdürlüğü 430 personel alımı yapacak. Yayınlanan ilana göre alımlar Ağrı için geçerli olacak. Ağrı Orman İl İşletme Müdürlüğü İşkur üzerinden toplam 430 personel alımı gerçekleştirecek. Devlet kurumları artık İşkur internet sitesi üzerinden ilanlar ile personel alımı yapıyor. Ağrı Orman İl İşletme Müdürlüğü İşkur üzerinden alım gerçekleştirecek. TYP personel alımlarında belirtilen herhangi bir özel koşul yok.

BAŞVURU KOŞULLARI VE DETAYLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, İşkur'a kayıtlı işsiz olan ve 18 yaşını dolduran kişiler başvuru yapabilir. Ayrıca Açık Öğretim dışında eğitim durumu devam etmeyen, emekli, dul yetim maaşı almayanlar başvuru yapabilirler. Ayrıca belirlenen yaş limitleri arasında olmak gerekiyor.

TYP PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU

Başvurular elektronik olarak internet üzerinden ya da İşkur Müdürlüklerinden şahıs başvurusu şeklinde yapılabilecek. İşkur üzerinden yapılan alımları görebilmek ve başvuru yapabilmek için İşkur'a kayıt olarak işsiz olduklarını belirtmeleri gerekiyor. Elektronik ortamda başvuru yapacak adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx adresi üzerinden Ağrı Orman İl İşletme Müdürğü şeklinde arama yaparak başvuru yapabilirler.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2018, 18:04

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Minnoş
Minnoş - 2 yıl Önce

Bu typ alımında liste yöntemiyle alıp kendi akrabalarını torpillileri dolduruyorlar kurumlara millet aptal degil bilin istedim haram zıkkım olsun inşAllah hakkımız admin bu mesajımı yayınla!

Hazar pasur
Hazar pasur @Minnoş - 2 yıl Önce

Yani cano daha ne bekliyordun ki ??

eyüp
eyüp - 2 yıl Önce

işkurun bu yeni sayfası iyi olmamış.

Meyra
Meyra - 2 yıl Önce

Torpilsiz kura ile alinmistim ben önceki yıl typ e. İskur un sayfası değişmiş galiba önceki daha detayliydi.