İŞKUR Aracılığı İle 50 Bin İşçi Personel Memur Alımı Yapılıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre en çok personel alımı yapılacak olan meslek grupları içerisinde 50 bin personel alımı yapılacağı belirtildi. 

İŞKUR Aracılığı İle 50 Bin İşçi Personel Memur Alımı Yapılıyor

İŞKUR’un resmi internet sitesinden yayımlanan ilana göre beraberinde en çok personel alımı yapılan meslek gruplarını sizler için paylaşarak sizlere de yeni kapılar açmak istiyoruz. Söz konusu yayımlanan ilan ile birlikte 50 bin personel alımı yapılacağı açıklandı. Bu şartları haberimizde sizler için açıkladık. Aşağıda işçi, Personel ve Memur pozisyonlarına ulaşabilirsiniz.

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK

“Beden İşçisi , Temizlik Görevlisi , Güvenlik Görevlisi , Satış Danışmanı/Uzmanı , Garson , Makineci , Reyon Görevlisi , Kasiyer , Büro Memuru , Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Ön Muhasebeci , Gazaltı , Bulaşıkçı, Konfeksiyon İşçisi , Şoför  kontenjanlar ile birbirinden farklı işçilere alım yapılacaktır.

İlan detaylarına göre genel başvuru şartları seçeceğiniz işçi kategorisine göre farklılık göstermektedir. Adaylar başvuracakları iş için başvuru şartlarını incelemeleri gerekirken, şartlara uyumsuz olunduğu halde başvuru yapan adayların başvuruları geçersiz olacağı açıklandı. İlanlara başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR internet sitesine girerek istemiş oldukları iş ilanına başvuru yapabilirler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elmas
Elmas - 3 yıl Önce

Ne zaman hangi illerde alncak

Elvan kaya
Elvan kaya - 3 yıl Önce

Beden işçisiyim acil iş arıyorum

Kamuran eldekci
Kamuran eldekci - 3 yıl Önce

Temizlik görevlisi

Kamuran  eldekci
Kamuran eldekci - 3 yıl Önce

Temizlik görevlisi okullarda ankara sereflikocisar milli Eğitim müdürlüğü okullarında

Kamuran  eldekci
Kamuran eldekci - 3 yıl Önce

Park bahçe beden iscisi