İnönü Üniversitesi 93 Kamu Personeli Alımı Başvurular Sürüyor!

İnönü Üniversitesi 93 kamu personeli alımına adaylar başvurularını 28 Nisan 2017 tarihine kadar yapabilecek. Başvurular sürüyor.

İnönü Üniversitesi 93 Kamu Personeli Alımı Başvurular Sürüyor!
Geçtiğimiz haftalarda Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan ilan da İnönü Üniversitesi Rektörlüğünün hazırlamış olduğu ilan kamuoyuna duyuruldu. Yayımlanan ilan da İnönü Üniversitesinin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 93 kişilik personel alımı yapacağı öğrenilmişti.

Buna göre sağlık pozisyonları için alınacak olan 93 kişilik personel alımına adaylar başvurularını halen yapabilmekte olup adayların son başvurularını 28 Nisan 2017 tarihine kadar gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu süreye kadar başvuru yapamayan adaylar başvuru yapamayacak ve başvuru tarihleri
uzatılmayacaktır. Peki detaylar nedir ve hangi pozisyonlara alım yapılıyor.

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: İnönü Üniversitesi
Alınacak Personel Sayısı: 93
Alınacak Pozisyonlar: Sağlık
Kamu Kurumu
Son Başvuru: 28 Nisan

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK


İnönü Üniversitesi çeşitli sağlık pozisyonları için toplam 93 personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak. Buna göre 90 Hemşire, 2 Fizyoterapist ve 1 Sağlık teknikeri pozisyonlarına İnönü Üniversitesi personel alımı yapacak.

BAŞVURULAR

İnönü Üniversitesi hemşire, fizyoterapist ve sağlık teknikeri pozisyonları için toplam 93 kişilik sözleşmeli personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki başvuru yapacak olan adaylar nasıl başvuru yapabilir ve başvuru detayları nedir? Buna göre adayların gerekli belgeler ile 28 Nisan 2017 tarihine kadar İnönü Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına mesai saatleri bitmeden müracaat etmesi gerekmektedir. İlan detayları ve personel başvurusu için adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

İLAN VE BAŞVURULAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cansın
Cansın - 3 yıl Önce

Merhaba Laborant ve veteriner sağlık önlisans için de yeterli kadro açın lütfen çok mağduruz bunca mezun atama bekliyor.
Teşekkür ederiz.
Saygılar.