İl Özel İdaresi KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı yapacak!

İŞKUR kurum dışı personel alım ilanı üzerinden açıklanan ilana göre İl özel idaresine personel alımı gerçekleşecek. Buna göre alımlarda KPSS şartı bulunmayacak. İşte detaylar

İl Özel İdaresi KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı yapacak!

İŞKUR üzerinden kamu kurumlarına personel alımları devam ediyor.

Yeni açıklanan kurum dışı personel işçi alımına göre Nevşehir İl Özel İdaresi 10 kişilik personel alımı yapılacağını açıkladı. Buna göre adayların şoför kadrosundaki personel alımlarına başvuru yapmak için 24 Ekim tarihinden itibaren başvuru yapabilecekler. İlgili ilan detaylarını aktarıyoruz. Buna göre 4857 sayılı kanun kapsamında 4 Ağustos tarihli resmi gazetede yayımlanan yönetmelik hükümlerine göre geçici süreli istihdam edilecek olan personellerin kamu kurumlarında en az 3 ay çalışmış olmaları gerekmektedir. Daha önce disiplin soruşturması geçirmemiş ve disiplin nedeniyle ceza almammış olmaları gerekmektedir. Şoför kadrosundaki personel alımında adayların D ve E sınıfı ehliyet sahibi olmaları gerekiyor. Ayrıca SRC2 ve SRC3 SRC4 belgelerine sahip olmak gerekmektedir.

İlana 24 Ekim tarihi itibari ile başvuru yapılabilecek. Son başvuru tarihi ise 2 Kasım tarihi olarak açıklandı. İlgili ilana başvurular şahsen yapılacak. Adayların başvurular için dilekçe ekinde adli sicil kaydı, sağlık raporu, nüfus cüzdanı, askerlik ile ilgili ilişiği olmadığını gösteren belge ile ikametgah bulundurmaları istenilmektedir.

Nevşehir İli İl Özel İdaresi KPSS şartı olmadan işçi alımı başvurularında açıklanan ilana ulaşmak için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 00:29
YORUM EKLE