Hazine Müsteşarlığı MFİB Memur Personel Alımı

Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi memur personel alımı gerçekleştiriyor. Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi bünyesinin memur personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda ve niteliklerde Memur Personel alımı gerçekleştirecek.

Hazine Müsteşarlığı MFİB Memur Personel Alımı
Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi 27 Eylül 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak üzere seçme sınavı ile Destek Personeli ve Giriş Sınavı ile 20 adet Uzman Personel alımı gerçekleştrecektir. Her iki kadro içinde aranan bazı şartlar ortak ve bazı özel şartlar ise farlıdır.

Destek Personeli Alımı;

Arşv Görevlisi, Evrak Görevlisi, Bölüm Asistanı, Yönetici asistanı ve Satınalma Görevlisi olmak üzere 5 farklı pozisyonda alım olacaktır. Bu kadrolar için aranan ortak şartlar, Sınav tarihi itibarıyla, genel bütçe kapsamındaki kamu idareleri, özel bütçeli idareler ve sosyal güvenlik kurumlarından birinde çalışıyor olmak ve 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki belirtilen şartları taşımaktır. Ayrıca özel şartlara ulaşmak için ve daha ayrıntılı bilgi almak için Buraya Tıklayarak İlanın Tam Metnine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 21 Ekim 2016 tarihine kadar mesai saati biimine kadar başvurularıı gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Merkezi Finans ve İhale Birimi Eskişehir Yolu 4.Km. 2180 Cadde No:63 C-Blok 06510 Söğütözü/Ankara adresine yapılacaktır. Başvuru talep formunu ise (//www.cfcu.gov.tr) adresinden ulaşabilirsiniz.

Uzman Personel Alımı:

Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2 adet, Makine Mühendisliği 2 adet, İnşaat Mühendisliği 2 adet, Gıda Mühendisliği 2 adet, Diğer Mühendislik branşları 3 adet, Hukuk 3 adet, Matematik 3 adet ve İstatistik 3 adet, olmak üzere farklı alanlarda toplamda 20 Personel alınacaktır. Adaylardan aranan şartlar şöyledir;
  • 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki belirtilen şartları taşıyan adaylar,
  • Sınav tarihi itibari ile henüz 35 yaşını doldurmamış olan adaylar,
  • En az dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin yukarıda belirtilen bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak,
  • T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından, 2015-2016 yıllarında gerçekleştirilen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında (YDS) İngilizce dilinden en az 80 (seksen) puan almak veya dil yeterliliği bakımından buna denkliği kabul edilen uluslararası geçerliliği olan bir belgeye sahip olmak (Uluslararası geçerliliği bulunan yabancı dil sınavlarının eşdeğerlilik tabloları için: www.yok.gov.tr),
  • T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından, 2015 ve 2016 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarından (KPSS) birinden, “KPSSP 5” puan türünde en az 80 (seksen) puan almış olmak ve başvuruda bulunanlar arasında puana göre yapılacak sıralamada, alanlar için belirlenen kontenjanın dört katı aday arasında bulunmak (son sıradaki adaya eşit puan alanlar da sınava kabul edilecektir),
Ayrıca başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 27 Ekim 2016 tarihi mesai saati bitimine kadar, Merkezi Finans ve İhale Birimi Eskişehir Yolu 4. km 2180.Cd. No: 63 C-Blok 06510 Söğütözü/Ankara adresine başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İş talep formunu yukarıdaki verilen linkten ulaşabilirsiniz. İlanın tam metni için ise Buraya Tıklayarak diğer konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE