Havalimanına 45 Farklı Kadrodan Personel Alımları Yapılıyor! İlanlar Yeni Yayımlandı

İstanbul Havalimanında görevlendirilmek üzere 45 farklı kadrodan personel alımları gerçekleştirilmektedir. Yürütülecek alımlar ve havalimanı personellerinde aranan şartlara haberimizde yer verdik...

Havalimanına 45 Farklı Kadrodan Personel Alımları Yapılıyor! İlanlar Yeni Yayımlandı

IGA tarafından yayımlanan ve özel bir kariyer sitesi üzerinden duyurulan ilanda, çok farklı kadrolar üzerinden personel alımları yapılacağı aktarıldı. Yapılacak personel alımları, toplamda 45 farklı kadro üzerinden gerçekleştirilecek olup, adayların başvuruları online olarak aşağıda bağlantısı bulunan kariyer sitesi üzerinden sağlanacaktır. Başvuru yapmak isteyecek adayların, aşağıda belirtilen şartları taşımalarının yanı sıra, ilanda istenen ek niteliklerin tamamına uygun olmaları ve bahsi geçen kariyer sitesi üzerinde de üyeliklerinin bulunmaları gerekmektedir. Ücretsiz olarak üye olarak bu kariyer sitesi aracılığıyla üye profilinizi oluştup, özgeçmiş bilgilerinizi girerek kolaylıkla başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapacak adayların üye profillerindeki bilgilerin güncel ve eksiksiz olması, tercih sebebi konusunda önemli bir detay olarak aktarılmaktadır.

45 Farklı Kadrodan İstanbul Havalimanında çalışacak personeller alınacak

IGA taraıfndan duyurulan bu ilanda 45 farklı kadro üzerinden İstanbul Havalimanında görev alacak personeller aranmaktadır. Bu ilana başvuru yapacak kişilerde aranacak ortak özellikler; sağlık problemlerinin bulunmaması, belirtilen bölüm ve okullardan mezun olunmuş olması, takım çalışmasına yatkın olması, dış görünüşüne özen gösteriyor olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, iletişim ve ifade yeteneklerinin yüksek olması, temsil ve muhakeme becerilerinin gelişmiş olması, askerlik hizmetinin tamamlanmış olması, görevini yurt içi ve yurt dışında yapmasına engel bir problemi bulunmuyor olması, ilan edilen kadroların mesleki gerekliliklerinin farkında olunması ve tam uygunluk sağlanması, belirtilen başvuru yöntemleri üzerinden başvurunun gerçekleştirilmesi, MS-Office programlarını kullanabiliyor olması şeklinde aktarılmaktadır. İlandaki tüm kadrolara aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden erişim sağlamak ve başvuru yapmak mümkün durumdadır. Aşağıdaki adresi tarayıcınızın adres satırına kopyalayıp yapıştırınız.

İlana başvuru ve diğer detaylar için> https://goo.gl/f7HqRY

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER