Harran Üniversitesi 34 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Alım yapmakta olan Harran Üniversitesinin alım için başvuru süreleri sona eriyor. Adaylar en geç 26 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurularını yapmak zorundadır. İşte detaylar.

Harran Üniversitesi 34 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!
Harran Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı sitesinde, 12 Mayıs 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliği için farklı pozisyonlarda alım duyurusu yapmıştı. Duyurunun yapılması ile birlikte başlayan başvurular en geç 26 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvuru şartlarını taşıdıkları dahilinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Başvurular şahsen yapılacaktır. 

Harran Üniversitesi alım yapacağı adaylardan,  657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımaları, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olması, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmaması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık problemi olmaması ve 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Lisans mezunları için KPSSP3 ve Önlisans mezunları için ise KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmaları istenecektir. Adaylar bu nitelikleri taşıdıkları dahilinde başvuruları kabul edilecektir.

Yukarıdaki şartlara göre 27 Hemşire, 2 Fizyoterapist, 1 Röntgen teknisyeni, 1 Laborant, 1 Diğer Sağlık personeli ve 2 Eczacı olmak üzere toplamda 34 personel alacak. 

Başvuru yapacak adaylar ise en geç 26 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmek zorundadır. Adaylar başvurularını Üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu, birden fazla unvan için başvuru yapıldığı veya istenilen belgeleri ibraz etmeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, sözleşmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecek ve hakkında yasal işlem yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. İlanın Tam Metni için ( https://goo.gl/GlTZiq ) bağlantısını kullanabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE