Ford Personel Alımı 2016

Ford Otomobil Firması 2016 yılı için bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda lise, ön lisans ve lisans mezunu personel alımı yapacak.

Ford Personel Alımı 2016
Ford Otomobil Sektörünün en çok bilinen markalarından bir tanesidir. Ülkemizde büyük satışlar yapan ve tüm şehirlerde vazgeçilmez marka haline gelen Ford nitelikli personel alımlarına devam ettiği gibi pek çok şehre kurduğu yetkili bayilikleri ile de satışlarını artırmayı planlamaktadır. Televizyon, internet ve gazete reklamlarını da artıran firma üretim kapasitesini ve şirketin büyüme oranını artırmak istiyor. Bu bağlamda nitelikli personel alımına devam eden Ford bünyesinde istihdam etmek üzere lise, ön lisans ve lisans mezunu personeller alacak.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Ford Otomobil Firması yaptığı açıklama ile bünyesinde çalışmak üzere personel alımının yapılacağını ve hangi pozisyonların boş olduğunu belirtti.

Yedek Parça Satış ve Satış Sonrası Mühendisi, Ford Trucks İkinci El Uzmanı, Bayi Satış, Servis ve Teknik Danışmanları, Dijital Pazarlama ve CRM Uzmanı - Ford Trucks, Bayi Operasyonları Uzmanı, Elektrik Elektronik Mühendisi,   Üretim Operatörü, Bilgi Teknolojileri Mühendisi, Otomasyon Bakım Onarım Mühendisi, Şirket Avukatı, Üretim Mühendisi pozisyonlarına alımlar yapılacak. Yabancı dil bilenler için açık pozisyonlar ise COMPLIANCE SPECIALIST, Product Development Engineer, Releasing & Eng. Change Coordinations Analist gibi İstanbul fabrikalarında

Yukarı da adı geçen tüm pozisyonlara lise, ön lisans ve lisans mezunları alınacak. Erkek adaylarının kesinlikle askerlik ile ilişiğinin bitmesi gerekiyor ve adayları 20 ila 30 yaş arasında olması gerektiği belirtildi. Söz konusu pozisyonlara başvurmak için aşağıda ki linki takip edebilirsiniz

//www.kariyer.net/ford-otomotiv-san-a-s-is-ilanlari-c1003-p33/

YORUM EKLE