EÜAŞ Lise Mezunu Elektronik Mühendisi Alımı

Elektronik Üretim Anonim Şirketi ( EÜAŞ ) İŞKUR aracalığı ile kendi bünyesine Elektronik Teknisyeni alımı yapacak. Başvuru şartları ve diğer bilgiler ilanın devamında yer almaktadır.

EÜAŞ Lise Mezunu Elektronik Mühendisi Alımı
Elektronik Üretim Anonim Şirketi ( EÜAŞ ) 07 Nisan 2017 tarihli yaptığı duyurusunda Teknisyen kadrosunda alım yapacağını belirtti. Elektronik Üretim Anonim Şirketi ( EÜAŞ ) 6 kişilik boş kadro ile lise mezunu Elektronik Teknisyeni kadrosuna alım yapacak. Adaylar başvuru şartlarını taşımalrı dahilinde başvurularını gerçekleştirebilecekler. Başvurular ilan yayımlandıktan en çok 10 gün içerisinde sona erecektir. Yani adaylar 10 Nisan 2017 tarihi ile 17 Nisan 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular Türkiye İş Kurumu Şube Müdürlüğünden veya İŞKUR resmi internet sitesinden yapılacaktır. İlan ila ilgili bütün takipleri Türkiye İş Kurumu sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Alım Yapılacak Kadro : Elektronik Teknisyeni,
Alınacak Personel Sayısı : 6
Alım Yapılacak Yer : Kahramanmaraş ilinde bulunan Afşin Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğü
Alım Yapacak Kurum :  EÜAŞ ( Elektrik Üretim Anonim Şirketi )

ARANAN ŞARTLAR:

Elektronik Üretim Anonim Şirketi ( EÜAŞ ) alım yapacağı Teknisyen kadrosu için adaylaran, 2016 yılında ÖSYÖ tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olan adaylar,  EML/Teknik Liselerin "Elektronik, ElektrikElektronik, ElektrikElektronik Teknolojisi bölümünün Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri" bölümü mezunu olması. Şartları aranacaktır. Bu şartlara uygun adayların başvuruları kabul edilecektir.
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2017, 22:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE