Erzincan Üzümlü SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel ihtiyacı için Erzincan Üzümlü ilçesinde personel alacak.

Erzincan Üzümlü SYDV Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusuna göre Erzincan Üzümlü ilçesindeki personel ihtiyacını karşılamak için 1 adet Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacak. Alınacak adaylar belirsiz süreli çalışacak olup, başvurularını en geç 18 Ocak 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru bilgileri ve diğer bilgiler şöyledir.

- Microsoft Office Word-Excel 
- İşletme-İktisat 
- en az B sınıfı 
- Microsoft Office Word-Excel kullanabilmek, en az B sınıfı ehliyet sahibi sahibi olmak, Adaylar Vakfın bulunduğu İlçe sınırlarında en az 3 aydır ikamet ediyor olması İşletme veya İktisat Fakültesi mezunu olmak KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, herhangi bir terör örgütüne üye olmamak, işe girmesine engel Adli Sicil Kaydı olmamak, Alanda hane ziyareti görevini yapmasına engel olacak sağlık problemi olmamak. Bu şartlara haiz olan 1adet BAYAN personel alımı yapılacaktır.
 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE