Erzincan İl Özel İdaresi KPSS En Az 60 Puan İle Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Erzincan İl Özel İdaresi yapmış olduğu duyurusuna göre farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecek. İşte başvuru şartları ve alım yapılacak kadrolar.

Erzincan İl Özel İdaresi KPSS En Az 60 Puan İle Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Erzincan İl Özel İdaresi 31 Mayıs 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan kamu personeli eksliği için Devlet Personel Başkanlığı sitesinde duyuru yayımladı. Yapılan duyuruya göre, Erzincan İl Özel İdaresi bünyesine 16 kişilik boş kadro ile alım yapacak. Adaylar başvurularını gerçekleştirebilmeleri için 2016 yılında yapılmış olan Kamu personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. 

ALIM KADROLARI: 

Erzincan İl Özel İdaresi 16 kişilik kadro ile bünyesine, 6 İnşaat Mühendisi, 3 maden Mühendisi, 1 Elektrik Elektronik Mühendisi, 1 Harita Mühendisi, 1 Çevre Mühendisi, 1 Ziraat Mühendisi, 1 Şehir Plancısı ve 1 Mimar alımı yapacaktır. 

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

Başvuru yapacak adaylar, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, üniversitelerin ilgili kadroya göre bölümlerinden mezun olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, görevini yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık problemi olmamak, İlimizde, şantiye ve her türlü arazi şartlarında çalışmayı ve 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanunun 5. maddesinde "İl Özel İdaresinin görev alanı İl sınırını kapsar" hükmüne istinaden İlimize bağlı 8 ilçenin herhangi birinde İl Özel İdaresince gerek görülmesi halinde çalışmayı kabul ve taahhüt etmek, son müracat tarih itibari ile Erzincan il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. Ayrıca adayların yukarıdaki kadrolardan sadece bir tanesine başvuru yapma hakları vardır.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 31 Mayıs 2017 tarihi ile 13 haziran 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurularda, başvuru için istenilen belgelerin, Erzincan İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne son başvuru tarihi mesai bitimine kadar ulaştırılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 12:05

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE