EGM Eğitim Merkezi Müdürlüklerine Personel Alım İlanı Yayımladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı yapacağını belirtti. Yapılan duyurulara göre Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlükleri bünyelerine personel alımı yapacaklar. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

EGM Eğitim Merkezi Müdürlüklerine Personel Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 25 Temmuz 2018 tarihinde yayımlanmış olan duyuruya göre Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğüne farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacak.Buna göre Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü Sosyal Tesisinde Asgrai Ücret ile çalıştırılmak süreti ile Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) aracılığı ilei 1 Temizlik Görevlisi, 1 Pizza Ustası ve Resepsiyon görevlisi alımı yapılacak. Ayrıca Temizlik Görevlisi pozisyonu için engelli adaylar alınacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adayların ilgili pozisyonlara başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En Az Lise mezunu olmak, Ankara İl SInırları içerisinde ilamet ediyor olmak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, ÖSYM tarafından yapılan Güncel Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Adli Sicil kaydı ve arşivi bulunmamak, Engelli pozisyonu için %40 engeli olduğuna dair sağlık sorupu olmak ve diğer pozisyonlar için görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu olmamak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 25 Temmuz 2018 tarihi itibari ile başladılar ve adaylara başvuru için 10 günlük bir süre verildi. Buna göre başvurular en geç 03 Ağustos 2018 tarihine kadar Türkiye İş kurumu ( İŞKUR ) üzerinden yapılacaktır. Adayların Müdürlüklere yapacakları başvurular kesinlikle geçerli olmayacaktır.

Türkiye İş Kurumu tarafından Müdürlüğümüze gönderilecek listede ismi bulunan adaylar, yukarıda belirtilen şartlara ait belgelerin tamamını Müdürlüğümüze en geç 06.08.2018 Pazartesi gününden 10.08.2018 Cuma günü mesai bitimine kadar şahsen teslim edilecektir. Aksi takdirde belgelerini teslim etmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2018, 21:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kawlaser
Kawlaser - 3 yıl Önce

Bu neclan asgari ucrete aradiklari sarta bak siktir surdan egm

Neyin kafası
Neyin kafası - 3 yıl Önce

Arkadaş adamlara bak yaa. Tenezzül Edip işi beğenmedikleri gibi bide lise mezuniyet şartına sövüyor. Masa başında sabahtan akşama kadar oturup günde 10 tane imza karşılığında 5000 TL maaş var istermisiniz. Liseyi hangi yüzle bitirdiler artık mezun oldukları eğitime yakıştıramamışlar....

Kozmopolitan
Kozmopolitan - 3 yıl Önce

Bu sefer ben gelmiyorum ulan ! Girmiyorum Emrinizin altına !

Polis
Polis - 3 yıl Önce

Kawlaser sen s i ktir lan

gül
gül - 3 yıl Önce

ilkokul mezunu olsa biz ölelimmi temizlik işcisi ilkokul olsa nıye lise bizde vatandaşız çok gücüme gidiyor bu durum

Mst Antalyaa
Mst Antalyaa - 3 yıl Önce

Antalya egm de varmı boyle bir ihtiyaç

TAHİR
TAHİR - 3 yıl Önce

Lan asgari ücretle temizlik.görevlisi falan alcaklar şartlara bak sen sanki.EGM genel md yapacaklar :))

Dondu arabaci
Dondu arabaci - 3 yıl Önce

Yüzde 63engeli raporumvar temizlik gorevlisi

SIRADAKİ HABER