DPB Personel Alımı İlanları! Birçok Kurum Alım Yapacak!

Devlet Personel Başkanlığı ( DPB ) üzerinden birçok kamu kurumu personel alımı yapacağını ilan etti. Hangi kurum ve hangi kadrolara alım yapılıyor haberimizde.

DPB Personel Alımı İlanları! Birçok Kurum Alım Yapacak!

Devlet Personel Başkanlığı ( DPB ) üzerinden birçok kamu kurumu bünyesinde oluşan boş kadroları doldurmak ve personel ihtiyacını karşılamak üzere personel alımı ilanları yayınladı. Sizde Devlet Personel Başkanlığının yayınlamış olduğu kamu kurumlarının personel alımı ilanlarına başvuru sağlamak istiyorsanız haberimizden hangi kurum alım yapıyor ve ne kadar alım yapılıyor inceleyebilirsiniz.

DPB ÜZERİNDEN ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI NEDİR?

Amasya üniversitesi akademik 1 personel alacak, İstanbul üniversitesi 35 akademik personel alacak, Bayburt üniversitesi 4 akademik personel alacak, Kocaeli üniversitesi 4 akademik personel alacak, Çukurova üniversitesi 7 akademik personel alacak, Ardahan üniversitesi 14 akademik personel alacak, Sosyal güvenlik kurumu başkanlığı 400 denetmen denetmen yardımcısı alacak, Hakimler ve savcılar kurulu 25 sözleşmeli personel alacak, Sağlık bilimleri üniversitesi 5 sözleşmeli alım yapacak, TÜBİTAK ayrı yayınladığı 2 ilan ile 63 personel alacak, Çilimli Belediyesi geçici işçi alacaktır.

ALINACAK KADROLAR

Devlet Personel Başkanlığı ( DPB ) üzerinden kamu kurumlarının verdiği ilanlar için alınacak kadrolar ise şöyledir; Üniversiteler için Akademik personel kadroları, büro personeli kadroları, avukat, şoför, memur koruma, kalıp bağlama ve ayar işçisi, denetmen yardımcısı, araştırma ve geliştirme personeli gibi kadrolar için kamu kurumları alım gerçekleştirecektir.

BAŞVURU ŞARTLARINA NEREDEN ULAŞILIR?

Adaylar alım yapacak kamu kurumlarının başvuru şartlarına ulaşmaları için resmi Devlet personel başkanlığı sitesi olan //kamuilan.dpb.gov.tr/ adresine giderek güncel kamu ilanlarını takip edebilir ve ilanların üzerine tıklayıp başvuru şart ve diğer bilgilerine ulaşabilirler.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 23:46

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saim gundgdu
Saim gundgdu - 1 yıl Önce

Koruma guvenlik onlisans mznlarindan alir insAllah issizim