Doğuş Grubu Personel Alım İlanları 2016

Doğuş Grubu resmi internet sitesi aracılığı ile iş başvurularını kabul etmeye ve kadrolara personel yerleştirmeye başladı.

Doğuş Grubu Personel Alım İlanları 2016

Doğuş Grubu 1951 yılından beri ülkemizde faaliyet vermekte olup binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Şirkette bulunan boş pozisyonların doldurulması için resmi internet sitesi başta olmak üzere online iş sitelerine ilan ekleyen firma kendi sitesi aracılığı ile iş başvurularını kabul etmeye başladı. Yapılan görüşmeler neticesinde boş bulunan pozisyonların doldurulmasını isteyen firma yeni başvuruları incelemekte ve onayladığı kişilere istihdam şansı vermektedir.

Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak

Doğuş Grubu yayınladığı bildiriler ile personel alımı yapmaya devam ediyor. Peki aktif olarak en çok alımın yapıldığı kadrolar hangileridir.
Müşteri Danışmanları
Müşteri Temsilcileri
Masaj Terapisti
Cilt Bakım Uzmanı
Servis Elemanları
İnsan Kaynakları Uzmanı
Depo Elemanları

Yukarıda sırası ile belirtilmiş olan pozisyonlara Doğuş Grubu personel alımı yapmaktadır. Başvuru yapabilmeniz için gerekli niteliklere sahip olmanız gerekmektedir. Her pozisyon için nitelikler farklı olmak ile beraber genel olarak istenen şartlar şunlardır

Aranan Nitelikler

Genç, dinamik
Erkek adaylar için askerlik sıkıntısı olmayan
maksimum yaş sınırını geçmemiş
Lise, önlisans, lisans (gerekli bölümlerden mezun)
Yoğun tempoda çalışabilen
Sağlığı elverişli
Yukarıda verilen nitelikler alınacak olan personellerden istenilen genel niteliklerdir. Ek olarak bu nitelikler pozisyonlara göre değişmekte ve daha fazla özellik istenebilmektedir. Başvuru yapmak ve güncel ilanları takip etmek isteyen adaylar aşağıda ki bağlantı linkini takip edebilir

https://www.dogusgrubu.com.tr/tr/dogus-ta-is-firsatlari

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut Ertuğrul
Mahmut Ertuğrul - 4 yıl Önce

Boyabat barajı Artvin barajı çalıştım 543 403 17 24