Devlet Malzeme Ofisi 10 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Devlet Malzeme Ofisi tarafından yayımlanan ilan ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 10 kamu personeli alımı yapacak.

Devlet Malzeme Ofisi 10 Kamu Personeli Alımı Yapacak
Devlet Malzeme Ofisi tarafından hazırlanan ilan İŞKUR aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu. İŞKUR Gebze Hizmet Merkezi aracılığı ile ilan yayımlandı ve toplam da 10 kişilik kamu personeli alımı yapacağı öğrenildi.

Devlet Malzeme Ofisi bilindiği gibi eski dönemlerde de kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştirmektedir ve yoğun olarak matbaa sektörü için de personel alımı gerçekleştirdiği bilinmektedir. Bu alımlarda matbaa sektörü için yapılacaktır. Peki kimler müracaat edebilir ve son tarih nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: Devlet Malzeme Ofisi
Alınacak Personel Sayısı: 10 Personel
Kamu Kurumu
Son BAŞVURU: 31 Mart 2017

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

Devlet Malzeme Ofisi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 10 kişilik kamu personeli alımı yapacak peki hangi pozisyonlar için Devlet Malzeme Ofisi personel alımı gerçekleştirecek.

Matbaa Teknisyeni - 5 Personel
Baskı Sonrası Operatörü - 5 Personel

Yukarıda Devlet Malzeme Ofisi yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için personel alımı yapacak olup yine hangi pozisyonlar için toplam kaç kişilik personel alımı yapacağı belirtilmiştir.

NASIL MÜRACAAT EDİLİR

Adayların yukarıda verilen pozisyonlar ile ilgili lise ve dengi okullardan mezun olması gerekmekte olup KPSSP94 puan türünden 60 ve üzeri almış olması gerekmektedir. Müracaat etmek isteyenlerin ilanın yayınlandığı İŞKUR şube müdürlüklerinden yapabileceği gibi yine aşağıda ki linkten arattırarak adaylar pozisyona başvurularını yapabilir.

esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE