Çukurova Üniversitesi En Az Lise Mezunu 38 Personel Alımı Sona Eriyor!

Çukurova Üniversitesi yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek amaçlı farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştiriyor. İşte detaylar.

Çukurova Üniversitesi En Az Lise Mezunu 38 Personel Alımı Sona Eriyor!

Çukurova Üniversitesi geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek amaçlı farklı niteliklerde personel alımı yapacağını belirtmişti. yapılan duyuruya göre Çukurova Üniversitesi 38 kişilik kadro ile, 26 Sözleşmeli Hemşire, 11 Sözleşmeli Sağlık Teknikeri ve 1 sözleşmeli Sağlık Fizikçisi alımı yapacak. Adayların başvuru yapabilmeleri için ve sınava katılabilmeleri için 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Çukurova Üniversitesi personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar için son günlere gelindi. Duyurusunu 24 Temmuz 2017 tarihinde yapmış ve duyurusu ile başvuruları başlayan Çukurova Üniversitesi son başvuruları 07 Ağustos 2017 olarak belirlendi. Adaylar bu tarihe kadar başvurularını, başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Çukurova Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı İşçi Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

Çukurova Üniversitesi alım yapacak olduğu kadrolar için adaylardan, her pozisyon için belirlenen pozisyon seviyesine göre ilgili bölümlerden mezun olmuş olmak, en az lise mezunu olmak, türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, yaş şartlarını taşımak, herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmamak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından B grubu puan sırasına göre puan almış olmak, erkeliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, yapılacak güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç almak, KPSS den Lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve lise mezunları için KPSSP94 puan türünden puan almış olmak şartları aranacaktır.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2017, 07:57

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE