Carrefoursa Türkiye Geneli Mağazaları İçin Personel Alıyor!

Carrefoursa kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Türkiye geneli mağazalarına personel alımları yapıyor. Peki alım yapılan pozisyonlar nelerdir.

Carrefoursa Türkiye Geneli Mağazaları İçin Personel Alıyor!

Türkiye'nin mağaza sektörü öncüleri arasında yer alan ve yatırımlarını artırarak büyüme oranını yükselten Carrefoursa açık pozisyonları için personel alımları da gerçekleştirmektedir. Carrefoursa personel alımı ilanları Sabancı Holding'in resmi internet sitesi ya da interaktif iş ilanları siteleri üzerinden duyurmaktadır.

Carrefoursa tarafından hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında farklı pozisyonlar için çok sayıda perosnel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki Carrefoursa hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak ve personel alımı ile ilgili olarak detaylar nelerdir.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Carrefoursa açık pozisyonları için Türkiye geneli çok sayıda market personeli alımı yapacaktır. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılmaktadır. Yayımlanan ilanlara bakıldığında aşağıda verilen pozisyonlar için personel alımı yapıldığı görülmektedir.

Market Yönetici Adayı
Ayakkabı Kategori Uzmanı
Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı-Çukurova
Erkek Tekstil Kategori Uzmanı
Management Reporting Associate
Makine Mühendisi

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yukarıda Carrefoursa marketin hangi pozisyonlar için personel alımı yapacağına ilişkin bilgiler verilmiştir. Pozisyonlar ve duyurular Carrefoursa tarafından belirlenmekte olup anlık olarak ilgili pozisyonlarda değişiklikler yapılabilmektedir. Peki adaylar başvurularını nasıl gerçekleştirecek. Buna göre aşağıda yer alan linki takip edecek olan adaylar Carrefoursanın hangi pozisyonlar için personel alımı yapacağını görebilir ve başvurularını buradan tamamlayabilir.

https://goo.gl/JsD8sk
DİĞER İLANLARI BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Göksel ozkan
Göksel ozkan - 3 yıl Önce

Marketlerde çalıştım 13 sene