Bursa BURULAŞ 55 Personel, Şoför ve Gişe Görevlisi Alıyor

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilana göre BURULAŞ farklı pozisyonlarda olmak üzere 55 personel alımı yapacağını belirtti. İşte kadro dağılımı ve şartlar.

Bursa BURULAŞ 55 Personel, Şoför ve Gişe Görevlisi Alıyor

Türkiye İş Kurumu 25 temmuz 2019 kamu işçisi ve personeli alımı ilanlarını yayımladı. Yayımlanan ilana göre Bursa ilinde hizmet veren BURULAŞ ( Bursa toplu taşıma ) bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını belirtti. Alımlar en az İlkokul mezunu olanları kapsayacak. Peki diğer şartlar nedir ve hangi pozisyonlarda personel alımı yapılacak.

55 KAMU İŞÇİSİ ALINIYOR

BURULAŞ 55 kişilik boş kadro ile farklı pozisyonlara personel alımı yapacağını ilan etti. Bu kapsamda 50 Otobüs Şoförü, 1 Otobüs Mekanik Görevlisi, 3 Otopark Saha Amiri ve 1 Gişe Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

BURULAŞ başvuru yapacak adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatabdaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Bursa ilinde iakmet ediyor olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak gibi şartları aranır. özel şartlar ise aşağıdaki gibidir.

Otobüs Şoförü: En az ilkokul mezunu olmak, En az 5 yıllık E sınıfı ehliyete sahip olmak, 50 yaşından gün almamış olmak, Emekli olmamak.

Otobüs Mekanik Görevlisi: En az meslek lisesi mezunu olmak ve Alanında 5 yıl tecrübeye sahip olmak.

Otopark Saha Amiri: En az lise mezunu ve ayakta durmaya engeli olmamak.

Gişe Görevlisi: En az lise mezunu olmak ve Bilgisaya ve Ofis Programları bilgisine sahip olmak.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına 26 temmuz 2019 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 30 temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular istenen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır. İstenen belgelere ve diğer detaylara ulaşmak için aşağıdaki bağlantı sayesinde ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz.

İlanın tam Metni

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamu yönetimi mezunuyum
Kamu yönetimi mezunuyum - 2 yıl Önce

Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen destek olun bizlere farklı kurumlarda farklı kadrolar açılmalıdır müfettişlik uzmanlık müsteşarlık müdürlük şube müdürlüğü oda başkanlığı genel başkanlık denetmenlik daire başkanlığı bölge müdürlüğü danışmanlık hakimlik kaymakamlık başdanışmanı başdenetçi gibi sınavlar açılmalıdır lütfennnnnnnnn gerçekten bekliyoruz lütfennnnnnnnn