Bim Market Personel Alımı İlanları 2017! Başvurular Devam Ediyor

Bim Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi personel alımı ilanları yayımlamaya devam ediyor. Yayımlanan pozisyonlar için başvurular devam ediyor.

Bim Market Personel Alımı İlanları 2017! Başvurular Devam Ediyor

Türkiye'nin önde gelen ve en tanınır marketlerinden olan Bim Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi açık pozisyonlar için Türkiye geneli personel alımı ilanları yayımlamaya devam ediyor. 2017 yılında da BİM yayımladığı personel alımı ilanları ile çok sayıda pozisyona market çalışanı alımı gerçekleştirmektedir.

BİM Market personel alımı ilanları 2017 genel olarak resmi internet sitesinden ya da interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında Türkiye geneli çok sayıda personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar nedir.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

BİM Market personel alımı ilanları 2017'ye bakıldığında çok sayıda personel alınacağı görülmektedir. Peki BİM market hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor.

Bölge Taze Gıda Personeli Mağaza Personeli Bölge Kasa Reyon Personeli Mağaza Personeli (Engelli) Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı Unlu Mamüller Personeli Kozmetik Personeli Kasap-Şarküteri Personeli Meyve-Sebze Personeli vb. gibi pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki başvurular nasıl yapılacak.

BAŞVURU DETAYLARI

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi 2017 yılında yayımladığı ilanlar için personel alımı yapıyor. Peki başvuru detayları nedir, adaylar nasıl müracaat edebilir. Buna göre adayların aşağıda yer almış olan linkleri takip etmesi ve buradan başvurularını tamamlaması gerekmektedir. Tüm ilanları adaylar ilgili linkten görebilir.

https://goo.gl/KL8AyQ   
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurcan
Nurcan - 3 yıl Önce

Merhaba işe çalışmaya ihtiyacım var Dönüş yaparsanız sevinirim

ali
ali @Nurcan - 2 yıl Önce

nurcan 05357647130 ara yardımcı olayım

mehmet
mehmet - 3 yıl Önce

iyi günler hayırlı işler ben mehmet adıyaman kahta ilçesinde ikamet ediyorum sizinle çalışmak çok istiyorum iişime karşı çok sadıkım numaram 053565808734

mehmet
mehmet - 3 yıl Önce

iyi günler hayırlı işler ben mehmet adıyaman kahta ilçesinde ikamet ediyorum sizinle çalışmak çok istiyorum iişime karşı çok sadıkım numaram 053565808734

hasan
hasan - 3 yıl Önce

başvuru nasıl yabacam başvuru çıkmıyor yardımcı olun lütfen

ravana
ravana - 3 yıl Önce

Ben basvuru yaptim.gorusmeye cagrildim.gorusmeye gitdim.1 hafta icinde size olumlu olumsuz donecegiz dediler.ama yaklasik 1 bucuk ay oldu olumlu olumsuz diye kimse donmedi.acaba neden.donerlermi.ise cok ihtiyacim var.cocugum okuyo.kendim acik ogretimden iktisad okuyorum.baya zorlaniyoz.

Güven kaval
Güven kaval - 2 yıl Önce

Slm hakkari merkez de oturuyorum kamyon şöförü tüm src belgelerim ve ehliyet e sınıfı ful evrak 05444992643 iş arıyorum

Güven
Güven - 2 yıl Önce

Slm hakkari merkez de oturuyorum kamyon şöförü tüm src belgelerim ve ehliyet e sınıfı ful evrak 05444992643 iş arıyorum dönüş yaparsanız seviniirim

Hasan yılmaz
Hasan yılmaz - 2 yıl Önce

Selamlar ben urfadan iş başvurusu yaptım fakat cevab alamadım işe ihtiyacım var işimde sadık olan bir insanım cevab alabilirsem sevinirim