BİM 4 Bin Personel Alımı Yapacak! Başvurular Sürüyor

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi yıl sonuna kadar 4 bin personel alımı yapacak. Farklı pozisyonlar için alımlar yapılmaya devam ediyor.

BİM 4 Bin Personel Alımı Yapacak! Başvurular Sürüyor
Ülkemizin dört bir yanında mağazası bulunan ve aktif olarak satışlarına devam etmekte olan BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi açık pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi aracılığı ile yapılan duyuru da bu sene bin yeni mağaza açılacağını ve 4 bin personel alımı yapılacağını müjdelemişti.

Açılan mağazalar, eski mağazalar ve üretim merkezleri için BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi açık pozisyonlara personel alımı yapmaya devam ediyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılıyor ve detaylar nedir?

Alım Yapacak Kuruluş: BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi yıl sonuna kadar 4 bin personel alımı yapacak ve şu anda açık pozisyonlar için personel alımları yapmaya devam ediyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Bölge Taze Gıda Personeli
Ağır Vasıta Şoförü
Büyükçekmece Bölge Kasa Reyon Personeli
Unlu Mamüller Personeli
Kozmetik Personeli
Kasap-Şarküteri Personeli
Çorlu Bölge Taze Gıda Personeli
Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları
Depo Personeli
Özlük İşleri Asistanı
Meyve-Sebze Personeli
Sipariş ve Stok Yönetim Sorumlusu
Sipariş ve Stok Yönetim Sorumlusu

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başlamak üzere çok sayıda pozisyona personel alımı yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda ki link aracılığı ile müracaatlarını yapması gerekmektedir

https://goo.gl/DahQip

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE