BİM 2019 İş İlanları Yayınladı: Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

Bim marketler zinciri farklı kadrolarda görev vermek üzere personel alımı sağlayacak. İş başvuru hakkında bilgi ve detaylar haberimizde yer alıyor.

BİM 2019 İş İlanları Yayınladı: Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

Perakende alanında hizmet sunan ve bu hizmetlerine hız kesmeden devam eden Bim marketler zinciri farklı kadrolarda istihdam etmek üzere personel alımı yapacak. Hangi kadrolarda personel alınacak, hangi bölgelerden alımlar sağlanacak ve iş başvuru detayları haberimizde verilmiştir. İşte ayrıntılar...

BİM MARKETİN PERSONEL ALIMI YAPACAĞI KADROLAR NEDİR?

Bim tarafından verilen bilgiler doğrultusunda personel alımı yapılacağı kadrolar ise şöyledir; mağaza satış elemanı, depo sevkiyat şoförü, et şarküteri personeli, mağaza sorumlusu ve depo personeli gibi kadroları için personel alımı yapacağını açıklamıştır. Peki Bim hangi bölgelerden personel alımı yapacak?

BİM HANGİ BÖLGELERDE PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Bim kariyer adresini incelediğimizde personel alımı yapılacağı bölgeler ise şöyledir; Antalya, Van, Afyon, Uşak, Konya, Kütahya, Isparta, Denizli, Adana, Mersin, Muğla ve İstanbul gibi bölgelerden personel alımları sağlayacağını açıklamıştır.

BİM MARKET İŞ İLANLARINA NASIL İŞ BAŞVURUSU YAPILIR?

Bim resmi kariyer adresi üzerinden iş başvurularını kabul etmektedir. Bim bünyesine katılmak isteyen adaylar aşağıda verilmiş bağlantıya giderek Bim iş ilanlarını inceleyebilir ve üye girişi işlemlerinden sonra Bim iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilir.

Bim iş ilanları için; //bit.ly/2ZoFT1C

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2019, 09:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sadri
Sadri - 1 yıl Önce

Ankara yok mu ankara alımlar arasında hep İstanbul anTalya ankara alın az da