Belediye Yaş ve KPSS Şartı Olmadan Tecrübesiz Personel Alımı Yapacak! Başvuru 14 Ağustos Son

Antalya Büyükşehir Belediyesine personel alımı yapılacak. 12 sürekli işçi statüsünde alınacak olan personellerin KPSS şartı olmadan ve yaş şartı aranmadan alım yapılacak. başvurular şahsen yapılacak. Başvurular 14 Ağustos son, diğer detaylar haberimizde..

Belediye Yaş ve KPSS Şartı Olmadan Tecrübesiz Personel Alımı Yapacak! Başvuru 14 Ağustos Son

Kamu kurumlarına KPSS şartı olmadan personel alımı yapan kurumları adaylara aktarmaya devam ediyoruz. Türkiye İş Kurumu üzerinden kurum dışı personel alımı ilanı yayımlandı. Buna göre Antalya Büyükşehir Belediyesinin personel ihtiyacının giderilmesi için çok sayıda personel alımı yapılacak. Sürekli işçi statüsünde alınacak olan personellerden KPSS şartı ve yaş şartı aranmayacak. Buna göre başvurular şahsen yapılacak. Başvuru süresi 9 Ağustos tarihinde başlayan 12 kişilik alımda 14 Ağustos'a kadar başvuru yapılabilecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesine ait İnsan Kaynakları A.Ş. bünyesinde yapılacak alımlarda; kamu kurum ve kuruluşlara işçi alımı için yayımlanan yönetmeliğin ikinci maddesi ikinci fıkrası hükümlerinde işçi alımı yapılacağı açıklandı. Buna göre 11 kişilik şoför kadrosunda, 1 kişilik iş makineleri yağcısı alanında toplamda 12 kişi istihdam edilecek. Adaylardan istenilen belgeler neler?

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER;

Başvuru esnasında  Şoför kadrosunda; B sınıfı ehliyet ile kimlik, adli sicil kaydı, sağlık raporunu sunmaları istenilecek. İş Makinesi yağcısı alımlarında ise; ustalık veya kalfalık belgesi ile kimlik, adli sicil kaydı, sağlık raporu belgelerini şahsen başvuru yaparak teslim etmeleri gerekli olacak. Belirsiz süreli tam zamanlı görev almak isteyen personellerin  aşağıdaki linkten başvuru detaylarını incelemeleri gerekmektedir. 

Başvuru kılavuzu 

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 07:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE