Belediye Bünyesine KPSS Şartı Aranmadan Güvenlik Görevlisi Personeli Alınacak

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel ilanına göre Belediye bünyesinde çalışabilecek sürekli kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Belediye tarafından yapılan personel alımı ilanını sizler için derleyerek haberimize aktardık.

Belediye Bünyesine KPSS Şartı Aranmadan Güvenlik Görevlisi Personeli Alınacak

Manisa iline bağlı Şehzadeler Belediyesi tarafından yayımlanan personel ilanına göre Belediye bünyesinde çalışacak 10 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. Sürekli olarak çalışacak güvenlik görevlisi alımları Belediye bünyesinden yapılarak gerekli şartları sağladıktan sonra işe başlanacağı açıklandı.Başvuru alımları 1 Ekim 2018 tarihinde mesainin başlamasıyla birlikte başlayarak 10 Ekim 2018 tarihine kadar mesai bitimiyle devam edeceği açıklandı.

BAŞVURU ŞARTLARI

Şehzadeler Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı için adaylardan istenilen başvuru şartları şu şekildedir; " T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, en az orta okul diploması olması, Özel Güvenlik sertifikası olması, suç işlememiş olması, güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç alabilmesi, askerlik ile ilgili bir sorununun bulunmaması, görevini devamlı yapmasına engel olacak herhangi bir akıl sağlı sorununun bulunmaması" adaylardan istenilen şartlardandır. Başvuru şartlarından herhangi birini taşımayan adayların başvurularının geçrersiz olacağı belirtildi.

BAŞVURULAR NASIL YAPILMAKTADIR

Güvenlik alımı için başvuru yapacak olan adayların başvuru süreleri içerisinde Şehzadeler Belediyesi binasına giderek başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru sırasında istenilecek olan belgeler ise şu şekidedir; " Nufüs Fotokopisi, Sabıka Kaydı, 2 adet fotoğraf ve mezun olduğuna dahil diploma adaylardan istenilen başvuru belgelerindendir.

Şehzadeler Belediyesi Güvenlik Görevlisi Başvuru Kılavuzu için TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2018, 15:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE